Aranżacja wskazanych pomieszczeń w Domu Lekarza Seniora etap 2
Dom Lekarza Seniora im. dr Kazimierza Fritza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00474048
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00474048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-28 09:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36c0255e-7ae5-49f2-91e6-fadb34cad07e
- Identyfikator
- 5211455266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474048 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Aranżacja wskazanych pomieszczeń w Domu Lekarza Seniora etap 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Lekarza Seniora im. dr Kazimierza Fritza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289325
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wołoska
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-507
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dls.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dls.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
dls.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Aranżacja wskazanych pomieszczeń w Domu Lekarza Seniora etap 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36c0255e-7ae5-49f2-91e6-fadb34cad07e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00244707/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Aranżacja wskazanych pomieszczeń w Domu Lekarza Seniora etap 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00436079
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/ZP/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Aranżacja wskazanych pomieszczeń w Domu Lekarza Seniora zgodnie z przedmiarem robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót oraz projektem wykonawczym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły 2 oferty. W wyniku badania ofert pod kątem przesłanek odrzucenia, o których mowa w art. 226 ust. 1 ustawy Pzp, wszystkie oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu.| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |