Budowa dróg gminnych w miejscowości Suszno, Szuminka i Różanka na terenie Gminy Włodawa
Gmina Włodawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00474058
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00474058/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-28 09:10
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6207036-3843-11ef-b37c-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5651445740
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474058 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych w miejscowości Suszno, Szuminka i Różanka na terenie Gminy Włodawa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Włodawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Al. Jana Pawła II 22
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197865
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 825721234
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@gmina-wlodawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-wlodawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6207036-3843-11ef-b37c-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg gminnych w miejscowości Suszno, Szuminka i Różanka na terenie Gminy Włodawa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6207036-3843-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474058
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039177/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa dróg gminnych w miejscowości Suszno, Szuminka i Różanka na terenie Gminy Włodawa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391874
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.6.2024.MZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5670135,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym
pn. „Budowa dróg gminnych w miejscowości Suszno, Szuminka i Różanka
na terenie Gminy Włodawa”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę gminnych dróg wewnętrznych
w miejscowości Suszno, Różanka i Szuminka:
1) ul. Storczykowej w m. Suszno o długości 522,16 mb (od km 0+000,00 do km 0+522,16)
2) ul. Maciejki w m. Suszno o długości 522,93 mb (odcinek od km 0+008,66 do km 0+340,42, odcinek „rękaw lewostronny” od km 0+000 do km 0+065,49, odcinek „rękaw prawostronny” od km 0+000 do km 0+125,68) wraz z budową zjazdu z DW 816,
3) ul. Makowej w m. Suszno o długości 336,01 mb (od km 0+009,27 do km 0+345,28) wraz z budową zjazdu z DW 816,
4) ul. Jaśminowej w m. Suszno o długości 347,33 mb (od km 0+000,00 do km 0+347,33)
5) ul. Miętowej w m. Suszno o długości 177,52 mb (od km 0+009,17 do km 0+186,69) wraz z budową zjazdu z DW 816,
6) ul. Imbirowej w m. Suszno o długości 109,82 mb (od km 0+008,21 do km 0+118,03) wraz z budową zjazdu z DW 816,
7) ul. Kresowej w Różance o długości 377,43 mb (od km 0+000,00 do km 0+377,43)
8) ul. Św. Antoniego w Różance o długości 348,20 mb (od km 0+000,00 do km 0+348,20)
9) ul. Nad Bugiem w Różance o długości 44,75 mb (od km 0+000,00 do km 0+044,75)
10) ul. Jerzego Flemminga, ul. Magnackiej, ul. Książęcej oraz na dz. 1639 w m. Różanka 502,12 mb (od km 0+009,02 do km 0+511,14) wraz z budową zjazdu z DW 816,
11) drogi wewnętrznej w m. Szuminka na dz. 191,156,146,116 o długości 288,90 mb (od km 0+000,00 do km 0+288,90)
Zakres robót związanych z budową dróg gminnych wewnętrznych obejmuje m.in.:
- odtworzenie trasy i punktów wysokościowych,
- wykonanie korekty przebiegu geometrycznego trasy dróg,
- wprowadzenie czasowej organizacji ruchu – zabezpieczenie prowadzonych robót,
- przebudowę i zabezpieczeniem teletechnicznych linii kablowych,
- zabezpieczenie kabli energetycznych,
- wykonanie zabezpieczenia podziemnej infrastruktury w miejscach kolizji z projektowaną infrastrukturą drogową,
- wykonanie warstwy podłoża ulepszonego z GSC,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- wykonanie nawierzchni dwuwarstwowej bitumicznej,
- wykonanie podsypki cementowo – piaskowej,
- wykonanie nawierzchni z kostki betonowej,
- wykonanie poboczy,
- budową zjazdów publicznych do DW 816
- budowę zjazdów indywidualnych,
- Wykonanie korekty wysokościowej istniejących zaworów wodociągowych oraz studzienek kanalizacyjnych,
- wprowadzenie nowej stałej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233140-2 - Roboty drogowe
45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7259345,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10290549,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7259345,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano – Drogowy “Drogmost” Łukasz Michalski Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5651445740
7.3.3) Ulica: Mokre 24d
7.3.4) Miejscowość: Mokre
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7259345,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 26 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |