„Remont ulicy Kościuszki w Dąbiu” z podziałem na 2 części - część I - "Wykonanie nawierzchni jezdni" - część II - "Wykonanie chodnika"
Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00404648
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00404648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-03 13:19
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ccf98381-0eda-45bf-87d1-19f6da440242
- Identyfikator
- 6661772234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
Wykonawcy
1 przyznane
LESZEK KMIEĆDrzewce, PL · lot 1
153 261,1 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00404648 z dnia 2025-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont ulicy Kościuszki w Dąbiu” z podziałem na 2 części
- część I - "Wykonanie nawierzchni jezdni"
- część II - "Wykonanie chodnika"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022989
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 200
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dt@pzdkolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdkolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ccf98381-0eda-45bf-87d1-19f6da4402421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont ulicy Kościuszki w Dąbiu” z podziałem na 2 części- część I - "Wykonanie nawierzchni jezdni"
- część II - "Wykonanie chodnika"
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccf98381-0eda-45bf-87d1-19f6da440242
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00404648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00075631/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont ulicy Kościuszki w Dąbiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00311468
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.TPBN.20.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:Remont ulicy Kościuszki w Dąbiu z podziałem na 2 części:
CZĘŚĆ I
Zakres robót obejmuje:
roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - 0,1 km;
mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej, gł. frezowania 7 cm - 686,03 m²;
skropienie nawierzchni drogowej emulsją kationową w ilość 0,5 kg/m2 - 686,03 m²;
nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych,
warstwa wyrównująca AC8W - średnia grub. po zagęszcz. 3 cm - 686,03 m²;
nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych
- warstwa ścieralna SMA11S grub. po zagęszcz. 4 cm - 686,03 m²;
ułożenie krawężników betonowych 15x30 wyniesiony 12 cm ponad jednię
ułożenie krawężników betonowych 15x30 wyniesiony 5 cm ponad jednię - 192,62 m;
urządzenia obce i odwodnienie
Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja techniczna i przedmiar robót.
Wykonawca ma obowiązek zapoznania się z dokumentacją techniczną na etapie postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 136728,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:Remont ulicy Kościuszki w Dąbiu z podziałem na 2 części:
CZĘŚĆ II
Zakres robót obejmuje:
roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - 0,1 km;
ułożenie obrzeży betonowych 6x20 - 314,93 m;
ułożenie obrzeży betonowych 8x30 - 12,59 m;
ułożenie krawężników betonowych 15x30 wyniesiony 12 cm ponad jednię
ułożenie krawężników betonowych 15x30 wyniesiony 5 cm ponad jednię - 30,0 m;
chodnik z betonowej kostki brukowej bezfazowej szarej gr. 6 cm - 409,67 m²;
zjazdy z betonowej kostki brukowej grafitowej bezfazowej gr. 8 cm - 83,07 m²;
tereny zielone - 265,31 m²;
urządzenia obce
Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja techniczna i przedmiar robót.
Wykonawca ma obowiązek zapoznania się z dokumentacją techniczną na etapie postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.5.) Wartość części: 146380,26 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153261,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 153261,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153261,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wielobranżowy Leszek Kmieć
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6660007738
7.3.4) Miejscowość: Drzewce
7.3.5) Kod pocztowy: 62-613
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153261,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2025-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |