Wykonanie Projektu budowlanego i wykonawczego wymiany czujek, przycisków alarmowych oraz modułów sterujących systemu sygnalizacji pożaru SIEMENS w budynku Pałacu w Wilanowie
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00474081
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00474081/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-28 09:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c1fa4bb-9c73-46a1-8ec1-e1d174995516
- Identyfikator
- 9510054672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474081 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie Projektu budowlanego i wykonawczego wymiany czujek, przycisków alarmowych oraz modułów sterujących systemu sygnalizacji pożaru SIEMENS w budynku Pałacu w Wilanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010956038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-958
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezaborska@muzeum-wilanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wilanow-palac.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://muzeum-wilanow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie Projektu budowlanego i wykonawczego wymiany czujek, przycisków alarmowych oraz modułów sterujących systemu sygnalizacji pożaru SIEMENS w budynku Pałacu w Wilanowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c1fa4bb-9c73-46a1-8ec1-e1d174995516
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474081
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064558/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Usługa polegająca na wykonaniu projektu wymiany czujek, przycisków alarmowych i modułów sterujących systemem sygnalizacji pożaru w budynku Pałacu w Wilanowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402126
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DEF-ZP.AZ.10.2401.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Projektu budowlanego i wykonawczego wymiany czujek, przycisków alarmowych oraz modułów sterujących systemu sygnalizacji pożaru SIEMENS w budynku Pałacu w Wilanowie, Ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16 wraz z przekazaniem autorskich praw majątkowych dla tego przedmiotu zamówienia, przekazaniem opracowanego przedmiaru robot, kosztorysu inwestorskiego, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), przekazaniem decyzji Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i prawomocnego pozwolenia na budowę, Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z potrzebami Zamawiającego, przepisami techniczno – budowlanymi, a także normami i zasadami wiedzy technicznej, przy uwzględnieniu nowoczesnych rozwiązań racjonalizujących koszty przyszłej realizacji zadania, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przygotowana dokumentacja projektowa musi spełniać wymagania przepisów zawartych w obowiązującej ustawie PZP dotyczące opisu przedmiotu zamówienia dla ww. zadania przewidzianego do realizacji.
Zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje:
opracowanie pełnej dokumentacji Projekt budowlany wymiany czujek, przycisków alarmowych oraz modułów sterujących systemu sygnalizacji pożaru SIEMENS w budynku Pałacu w Wilanowie,
przekazanie autorskich praw majątkowych dla zadania objętego niniejszym postępowaniem
przekazanie opracowanego przedmiaru robót, kosztorysu inwestorskiego i STWIORB
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie ze wzorem Umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do dnia w którym upływa termin na złożenie ofert, tj. do dnia 16.07.2024 r. do godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty.| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |