DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM FINANSOWANEGO W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO Z OPCJĄ WYKUPU

ZAKŁAD KOMUNALNY PRZY GMINIE PRZEWORSK SP. Z O.O.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00405049
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00405049/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-03 14:24
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1325812-4e05-40f6-8fff-2d204759d0b7
Identyfikator
7941839690
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy elektryczneUsługi leasingu finansowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00405049 z dnia 2025-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM FINANSOWANEGO W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO Z OPCJĄ WYKUPU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KOMUNALNY PRZY GMINIE PRZEWORSK SP. Z O.O.

1.3.) Oddział zamawiającego: ZK PRZEWORSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529302800

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pod Rozborzem 13

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.7.) Numer telefonu: 166488320

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaklad_komunalny@zgk-przeworsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgk-gminaprzeworsk.itl.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1325812-4e05-40f6-8fff-2d204759d0b7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM FINANSOWANEGO W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO Z OPCJĄ WYKUPU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1325812-4e05-40f6-8fff-2d204759d0b7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00405049

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00383509/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO O NAPĘDZIE ELEKTRYCZNYM FINANSOWANEGO W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO Z OPCJĄ WYKUPU

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00383897

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 01/ZP/ZK/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 210000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym finansowanego w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144900-7 - Pojazdy elektryczne

66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

przekroczenie kwoty , którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241528,27 PLN

2025-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy