Wykonanie dokumentacji projektowych na rozbudowę dróg gminnych, gmina Głusk (3)

GMINA GŁUSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00405866
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00405866/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-04 09:40
Lokalizacja
Dominów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cca71d63-fbc8-4629-863f-af1fbe098f5a
Identyfikator
9462579832
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

INBUD CONTROL KONTROLA I OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH SPÓŁKA JAWNA WÓJCIK PAWEŁ I WÓJCIK DANIELBiała Podlaska, PL · lot 0
153 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00405866 z dnia 2025-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowych na rozbudowę dróg gminnych, gmina Głusk (3)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁUSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019980

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Dominów

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-388

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@glusk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: glusk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cca71d63-fbc8-4629-863f-af1fbe098f5a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowych na rozbudowę dróg gminnych, gmina Głusk (3)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cca71d63-fbc8-4629-863f-af1fbe098f5a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00405866

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037019/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wykonanie dokumentacji projektowych na rozbudowę dróg gminnych, gmina Głusk (3)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przeprowadza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki w oparciu o art. 305 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 tj.) dalej „ustawa Pzp”, na podstawie, którego Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunku zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Pozostała treść uzasadnienia: informacje dodatkowe.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Zamówienie podstawowe na usługi pn. „Wykonanie dokumentacji projektowych na rozbudowę dróg gminnych, gmina Głusk”(2)było przedmiotem ogłoszenia nr 2025/BZP 00221817/01 z dnia 08.05.2025 r., nr referencyjny postępowania: ZP.271.15.2025

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 163403,79 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest usługa na: Wykonanie dokumentacji projektowych na rozbudowę dróg gminnych wg procedury ZRID wraz z uzyskaniem decyzji w Starostwie Powiatowym w Lublinie o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowejna podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.

Przedmiot zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV)
71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją
Zadanie obejmuje:
Wykonanie dokumentacji projektowej Rozbudowy drogi gminnej nr 107111L w miejscowości Mętów (za rzeką) – przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla rozbudowy drogi gminnej nr 107111L poprzez przebudowę jezdni wraz z jej poszerzeniem, budowę chodnika oraz budowę oświetlenia drogowego w miejscowości Mętów na odcinku o długości około 970 mb, tj. od działki nr 75/2 do działki nr 505/1 obręb Mętów.
1. Zamówienie musi być realizowane zgodnie z warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik nr 8 do Zaproszenia do negocjacji, będący integralną częścią niniejszej dokumentacji, a zapisy w niej zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INBUD CONTROL Kontrola i Obsługa Inwestycji Budowlanych Spółka Jawna Wójcik Paweł i Wójcik Daniel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372619572

7.3.3) Ulica: Armii Krajowej 4

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie podstawowe na usługi pn. „Wykonanie dokumentacji projektowych na rozbudowę dróg gminnych, gmina Głusk”(2)było przedmiotem ogłoszenia nr 2025/BZP 00221817/01 z dnia 08.05.2025 r., nr referencyjny postępowania: ZP.271.15.2025. W przedmiotowym postępowaniu (ZP.271.15.2025) do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 19.05.2025 r. do godz. 10.00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta w zakresie cz. 1 zamówienia. W związku z powyższym Zamawiający w dniu 27.05.2025 r. postanowił unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie części 1 zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, tj. z powodu nie złożenia żadnej oferty.
Zgodnie z art. 304 ustawy Pzp do udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki stosuje się przepisy działu II rozdziału 3 oddziału 8 ustawy Pzp, ze zmianami wynikającymi z przepisów działu III rozdziału 4 oddziału 4 ustawy Pzp.
2025-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi