Najem agregatów prądotwórczych i masztów oświetleniowych
21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00406193
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00406193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-04 11:02
- Lokalizacja
- Świdwin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1e2224d-b570-45bf-99e1-c05e68ddf551
- Identyfikator
- 6721759451
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00406193 z dnia 2025-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Najem agregatów prądotwórczych i masztów oświetleniowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331029355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska 32
1.5.2.) Miejscowość: Świdwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-301
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ.21blt@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.21blt.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/21blot1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Najem agregatów prądotwórczych i masztów oświetleniowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1e2224d-b570-45bf-99e1-c05e68ddf551
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00406193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00379360
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/50/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest najem agregatów prądotwórczych oraz masztów oświetleniowych.
Wykonawca zapewni transport we wskazane miejsca, instalacje i uruchomienie sprzętu oraz przeszkolenie operatorów z 21. BLT w zakresie podstawowej obsługi sprzętu.
W ramach najmu, Wykonawca zapewni paliwo niezbędne do pracy ww. sprzętu, na okres wskazany w rozdziale 5, uwzględniając że agregaty będą pracować 24 godziny na dobę przy obciążeniu nie przekraczającym 75% mocy, a maszty oświetleniowe będą pracować 10 godzin na dobę.
2. Specyfikacja wymaganego sprzętu:
a) agregat prądotwórczy trójfazowy o mocy 30 kVA z systemem stabilizacji napięcia (AVR) wraz z rozdzielnicami z gniazdami trójfazowymi (63, 32, 16) i jednofazowymi (min. 8 gniazda) – 5 szt.
b) agregat trójfazowy o mocy 12 kVA z systemem stabilizacji napięcia (AVR) wraz z rozdzielnicami z gniazdami trójfazowymi (63 32 ,16) i jednofazowymi (min. 8 gniazda) – 1 szt.
c) maszt oświetleniowy LED 600-1200 W z agregatem oraz czujnikiem zmierzchu – 4 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający po otwarciu ofert stwierdził, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto, Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, co czyni realizacją zamówienia niemożliwą.| 2025-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |