Remont drogi powiatowej nr 1541 L w miejscowości Wólka Mieczysławska

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00406197
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00406197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-04 11:03
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8631d7f-7218-4212-9469-4303d57cc6b3
Identyfikator
7141660222
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PBI INFRASTRUKTURA SPÓŁKA AKCYJNAKraśnik, PL · lot 0
277 092,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00406197 z dnia 2025-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1541 L w miejscowości Wólka Mieczysławska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W LUBARTOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029317

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krańcowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 818543300

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budowa@zdp.lubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.lubartow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdplubartow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie, budowa, przebudowa, remonty, utrzymanie i ochrona w imieniu powiatu lubartowskiego dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 1541 L w miejscowości Wólka Mieczysławska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8631d7f-7218-4212-9469-4303d57cc6b3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00406197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00013578/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont drogi powiatowej nr 1541 L w miejscowości Wólka Mieczysławska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355130

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.B.261.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 321498,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje w szczególności:

- roboty pomiarowe w tym wytyczenie pasa drogowego dla robót,
- wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa o gr. 10 cm,
- wykonanie warstwy wiążącej,
- wykonanie warstwy ścieralnej,
- wykonanie zjazdów gruntowych umocnionych kruszywem wraz z dowiązaniem wysokościowym do nowej nawierzchni,
- umocnienie poboczy gruntowych kruszywem.

Szczegółowy zakres prac określony jest w kosztorysie ofertowym – Załącznik nr 2 do SWZ i Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót – Załącznik 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 277092,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 345143,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 277092,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBI Infrastruktura S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8161465524

7.3.3) Ulica: Kolejowa 10E

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

możliwość powierzenia podwykonawcom całości zamówienia poza robotami bitumicznymi

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 277092,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane