Dostawa energii elektrycznej dla budynku Starostwa Powiatowego we Wrocławiu przy ul. Tadeusza Kościuszki 131.

Powiat Wrocławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00474225
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00474225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-28 09:54
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa026a1c-d0ef-492c-a14b-60689444a677
Identyfikator
8971647961
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ElektrycznośćEnergia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

EKOVOLTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
435 803,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474225 z dnia 2024-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej dla budynku Starostwa Powiatowego we Wrocławiu przy ul. Tadeusza Kościuszki 131.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwroclawski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa energii elektrycznej dla budynku Starostwa Powiatowego we Wrocławiu przy ul. Tadeusza Kościuszki 131.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa026a1c-d0ef-492c-a14b-60689444a677

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045920/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa energii elektrycznej do budynku Starostwa Powiatowego we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407974

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP-PZP.272.10.10.2024.IS.II

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz.266) zwanej dalej sprzedażą energii elektrycznej do budynku biurowego przy ul. Tadeusza Kościuszki 131 we Wrocławiu, będącego siedzibą Starostwa Powiatowego.

Dostawcą energii elektrycznej obecnie jest ELEKTRA S.A., ul. Skierniewicka 10A, 01-230 Warszawa, NIP: 7010379536.
Umowa na dystrybucję energii elektrycznej zawarta jest na czas nieokreślony z TAURON DYSTRYBUCJA S.A.
Przewidywane zużycie energii elektrycznej w okresie 12 miesięcy wynosi 684 MWh, przy czym średnia wartość poboru kształtuje się na poziomie ok. 57 MWh/m-c.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 435803,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 580510,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 435803,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ekovoltis Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992751675

7.3.3) Ulica: Al. Solidarności 36

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-323

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 435803,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy