„Dostawa mieszanki gumowej olejoodpornej do wulkanizacji profili gumowych dla „Poltegor-Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu przy ul. Parkowej 25”
„Poltegor – Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00406404
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00406404/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-04 11:44
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7902dbdf-15c8-4c08-9479-7326f5558432
- Identyfikator
- 8960005532
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby z gumy niewulkanizowanej
Wykonawcy
1 przyznane
GUMA WICHEREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOborniki, PL · lot 0
271 560 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00406404 z dnia 2025-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa mieszanki gumowej olejoodpornej do wulkanizacji profili gumowych dla „Poltegor-Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu przy ul. Parkowej 25”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: „Poltegor – Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006333984
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 25
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 51-616
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poltegor@igo.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.igo.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7902dbdf-15c8-4c08-9479-7326f55584321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa mieszanki gumowej olejoodpornej do wulkanizacji profili gumowych dla „Poltegor-Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu przy ul. Parkowej 25”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7902dbdf-15c8-4c08-9479-7326f5558432
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00406404
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00007278/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 „Dostawa mieszanki gumowej olejoodpornej do wulkanizacji profili gumowych dla „Poltegor-Instytut” Instytut Górnictwa Odkrywkowego we Wrocławiu przy ul. Parkowej 25”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00373050
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NT/2025/4
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 220800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostarczenie mieszanki gumowej olejoodpornej do wulkanizacji profili gumowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 19512000-8 - Wyroby z gumy niewulkanizowanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260520,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 271560,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 271560,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Guma Wicherek Sp zo.o. Sp.K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7870006266
7.3.3) Ulica: ul.Obrzycka 23
7.3.4) Miejscowość: Oborniki
7.3.5) Kod pocztowy: 64-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 271560,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W okresie obowiązywania Umowy Zamawiający może dokonywać Zamówień szczegółowych maksymalnie do łącznej kwoty liczonej sumarycznie w wysokości maksymalnej: 271 560,00 zł brutto (słownie: dwieście siedemdziesiąt jeden tysięcy pięćset sześćdziesiąt zł brutto), w tym 23 % VAT, dla 12 ton mieszanki gumowej olejoodpornej przy zastosowaniu stawki w wysokości: 22,63 zł brutto (słownie: dwadzieścia dwa zł sześćdziesiąt trzy grosze brutto) za 1 kg mieszanki gumowej olejoodpornej.| 2025-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |