Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Mniszew

GMINA MAGNUSZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00406534
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00406534/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-04 12:12
Lokalizacja
Magnuszew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28bd1fb3-71b2-45b9-9073-945d833dfb70
Identyfikator
8121914938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ ŻUREKBujak 72A, Skaryszew, PL · lot 0
245 872,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00406534 z dnia 2025-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Mniszew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAGNUSZEW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Saperów 24

1.5.2.) Miejscowość: Magnuszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-910

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@magnuszew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugmagnuszew.bip.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://magnuszew.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Mniszew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28bd1fb3-71b2-45b9-9073-945d833dfb70

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00406534

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00067076/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Mniszew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00208876

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa sieci wodociągowej rozdzielczej z rur ciśnieniowych
PEHD 100-RC PN10 SDR17 Dz110x6,6 o łącznej długości 754,0 mb, obejmującej zarówno odcinki w wykopie otwartym, jak i przewierty sterowane.
2. Projektowana sieć wodociągowa zostanie włączona do istniejącego przewodu wodociągowego o średnicy w100, zlokalizowanego w pasie drogowym drogi gminnej, działka nr ewid. 2041, obręb Mniszew.
3. W ramach inwestycji przewiduje się również montaż:
1) 6 kompletów hydrantów nadziemnych DN80 z samoczynnym odwodnieniem i podwójnym zamknięciem, zgodnych z normami PN-EN 1074-6:2005 oraz PN-EN 14384:2005, wraz z zasuwami odcinającymi kołnierzowymi DN80, obudową teleskopową i skrzynką uliczną typu ciężkiego, o minimalnym ciśnieniu 0,2MPa.
2) 1 szt. zasuw liniowych DN100 z obudową i skrzynką uliczną,
4. Zamawiający dopuszcza możliwość zamontowanie hydrantów podziemnych zamiast nadziemnych, w sytuacji w której będą wymagały tego warunki terenowe
5. Siec wodociągową wykonać należy z rur ciśnieniowych PEHD100 łączonych za sobą poprzez zgrzewanie doczołowe. Połączenia w węzłach sieci wykonane winny być z armatury żeliwnej kołnierzowej łączonej za pomocą śrub, podkładek, i nakrętek ze stali nierdzewnej. Połączenie rur z żeliwną armaturą wykonać należy za pomocą łączników rurowo-kołnierzowych do rur z PEHD. Przy połączeniach kołnierzowych stosować należy uszczelki gumowe.
6. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, techniczną oraz przedmiarem robót budowlanych.
7. Wykonawca musi dysponować odpowiednim zapleczem sprzętowym umożliwiającym realizację zadania, w tym co najmniej:
1) urządzeniami do wykonywania przewiertów sterowanych (np. HDD),
2) koparkami, zagęszczarkami, walcami, samochodami transportowymi,
3) sprzętem umożliwiającym montaż hydrantów i zasuw liniowych,
4) zestawem do prób ciśnieniowych i dezynfekcji przewodów wodociągowych.
8. Wykonawca musi zapewnić udział w realizacji zadania osób posiadających odpowiednie kwalifikacje, w tym:
1) kierownika budowy z uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych i co najmniej 3-letnim doświadczeniem w pełnieniu tej funkcji,
2) operatorów sprzętu z aktualnymi uprawnieniami,
3) monterów z kwalifikacjami do prac przy sieciach wodociągowych z PE.
9. Wykonawca zobowiązany będzie do:
1) wykonania robót zgodnie z dokumentacją projektową, przepisami techniczno-budowlanymi oraz zasadami wiedzy technicznej,
2) zapewnienia nadzoru kierownika budowy,
3) wykonania wymaganych prób szczelności i dezynfekcji,
4) sporządzenia powykonawczej dokumentacji geodezyjnej
10. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na roboty budowlane i wbudowane materiały i urządzenia objęte niniejszym postępowaniem 60 miesięcy gwarancji, licząc od daty podpisania przez obie strony protokołu odbioru wykonania przedmiotu umowy.
Wymaga się, aby okres rękojmi był równy okresowi gwarancji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245872,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329993,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245872,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mariusz Żurek Instal System

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481043794

7.3.4) Miejscowość: Bujak 72A, Skaryszew

7.3.5) Kod pocztowy: 26-640

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245872,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane