Remont dróg wraz z budową i przebudową sieci wodociągowej oraz budowę sieci kanalizacji deszczowej w osiedlu Staromiejskie w Koluszkach.

Gmina Koluszki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00474284
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00474284/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-28 10:10
Lokalizacja
Koluszki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd565277-2310-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
7282471753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

'BUD-AN' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL · lot 0
5 583 908,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474284 z dnia 2024-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg wraz z budową i przebudową sieci wodociągowej oraz budowę sieci kanalizacji deszczowej w osiedlu Staromiejskie
w Koluszkach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koluszki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648362

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 65

1.5.2.) Miejscowość: Koluszki

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-040

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 44 725 67 44

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@koluszki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koluszki.samorzady.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cd565277-2310-11ef-a500-1a0072d5d2bd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg wraz z budową i przebudową sieci wodociągowej oraz budowę sieci kanalizacji deszczowej w osiedlu Staromiejskie
w Koluszkach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd565277-2310-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474284

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063241/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont dróg w osiedlu Staromiejskie w Koluszkach.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00352017

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OPZ.271.48.(23).2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4746614,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg wraz z budową i przebudową sieci wodociągowej oraz budowę sieci kanalizacji deszczowej w osiedlu Staromiejskie w Koluszkach.
W zakres prac do realizacji wchodzą następujące prace:
1) Budowa sieci kanalizacji deszczowej w ul. Teatralnej,
2) Budowa sieci wodociągowej w ul. Teatralnej, ul. Sportowej i ul. Strzemińskiego wraz z wyprowadzeniami do granicy pasa drogowego.
3) Przebudowa sieci wodociągowej w ul. Broniewskiego i ul. Wincentego Pola wraz z przyłączeniami.
4) Wykonanie jezdni z nawierzchni bitumicznej w ul. Teatralnej, chodnika z kostki betonowej „cegiełki” 10x20x8 w kolorze szarym, zjazdów z kostki betonowej „cegiełki” 10x20x8 w kolorze czerwonym,
5) Wykonanie jezdni w ul. Broniewskiego, Sportowej, Wincentego Pola, Wileńskiej i Strzemińskiego z kostki „cegiełki” 10x20x8 w kolorze grafitowym z żółtymi pasami przy krawędzi jezdni, zgodnie z załączonym wzorem (załącznik nr 15 do swz). Wyniesione skrzyżowanie należy wykonać z kostki cegiełki w kolorze żółtym, zjazdy należy wykonać z kostki w kolorze grafitowym, chodniki z kostki grafitowej z żółtymi pasami przy krawędziach lub z kostki w kolorze żółtym z grafitowymi przy krawędziach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5583908,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6396000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5583908,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD – AN Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:6681967484

7.3.3) Ulica: ul. Piekarska 5/4

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5583908,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-27
2024-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane