Dostawa sprzętu IT oraz wyposażenia w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.

MUZEUM WARMII I MAZUR W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00407530
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00407530/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-04 15:07
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ec5caff-0767-40ad-bcf5-fbbbe6359961
Identyfikator
7390200175
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komputery osobisteKomputery wysokowydajneWyświetlacze płaskiePakiety oprogramowania użytkowegoPamięci do przechowywania danychPamięć flashPakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych komputerów osobistych (PC)Komputer tabletBezzałogowe statki powietrznePakiety oprogramowania antywirusowegoPakiety oprogramowania graficznegoRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweDrukarki laseroweCyfrowe urządzenia powielająceSkanery komputeroweMaszyny introligatorskieMaszyny biurowe i przemysłoweSprzęt fotograficznyAparaty fotograficzneObudowy aparatów fotograficznychFotograficzne lampy błyskoweCzytniki kart inteligentnych

Wykonawcy

3 przyznane

CEZAR CEZARY MACHNIO I PIOTR GĘBKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
102 705 PLN
PCNET GRZEŚKIEWICZ ZALIŃSKI SPÓŁKA JAWNAOlsztyn, PL · lot 1
69 079,26 PLN
NEO TECHNIKA SPÓŁKA JAWNA TOMASZ POLITO I CEZARIUSZ ZALEWSKIOstróda, PL · lot 4
59 778 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00407530 z dnia 2025-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT oraz wyposażenia w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM WARMII I MAZUR W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510989163

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-074

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 527 95 96

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muzeum.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://muzeum.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://muzeum-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,205232,2bcfea9f9f60d3364c655f4024fe0447.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu IT oraz wyposażenia w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ec5caff-0767-40ad-bcf5-fbbbe6359961

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00407530

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048607/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa urządzeń i wyposażenia w ramach zadania pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342364

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.243.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 336370,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 326500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT oraz wyposażenia w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.
2. część 1 - sprzęt IT - przedmiot części 1 obejmuje dostawę następujących urządzeń:
a) ZESTAW I - sprzęt komputerowy specjalistyczny z oprogramowaniem - 4 zestawy - w skład każdego zestawu wchodzi:
- komputer graficzny - 1 szt.,
- monitor graficzny - 1 szt.,
- oprogramowanie biurowe -1 szt.
b) ZESTAW II - sprzęt komputerowy specjalistyczny z oprogramowaniem - 1 zestaw - w skład zestawu wchodzi:
- komputer graficzny - 1 szt.,
- monitor graficzny - 1 szt.,
- oprogramowanie biurowe 1 szt.,
- kalibrator do monitorów - 1 szt.,
c) ZESTAW III - sprzęt komputerowy standardowy z oprogramowaniem - 1 zestaw - w skład zestawu wchodzi:
- komputer AiO - 1 szt.,
- oprogramowanie biurowe - 1 szt.,
d) tablet typ 1 z oprogramowaniem antywirusowym - 1 szt.,
e) tablet typ 2 z oprogramowaniem antywirusowym - 1 szt.,
f) tablet typ 3 z oprogramowaniem antywirusowym - 1 szt.,
g) dron - 1 szt.,
h) szczegółowy opis potrzeb zamawiających, liczbę dostaw oraz minimalne parametry techniczne w zakresie objętym zamówieniem został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ tabela 1,

3. Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie informacje dotyczące oferowanych urządzeń/ oprogramowania, określone wskazane w pkt 1 tabela w kol. 5 formularza ofertowego - załącznik nr 1A-1E do SWZ dla poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia. Podane informacje muszą odnosić się do oferowanego urządzenia. Informacje te muszą być tak szczegółowe, by w przypadku występowania różnych konfiguracji urządzeń możliwe było jednoznaczne stwierdzenie jakie urządzenie jest oferowane przez Wykonawcę.

4. Oferta wykonawcy, który nie poda informacji, o których mowa w ust.3, zostanie odrzucona, na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp.

5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zweryfikowania zgodności oferowanych rozwiązań z opisem przedmiotu zamówienia na podstawie publicznych danych, w przypadku wątpliwości czy zaoferowane urządzenie / oprogramowanie jest zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, Zamawiający może skorzystać z uprawnienia do wezwania Wykonawcy do złożenia wyjaśnień

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30211000-1 - Komputery wysokowydajne

30231310-3 - Wyświetlacze płaskie

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

30234600-4 - Pamięć flash

48624000-8 - Pakiety oprogramowania dla systemów operacyjnych komputerów osobistych (PC)

30213200-7 - Komputer tablet

34711200-6 - Bezzałogowe statki powietrzne

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

4.5.5.) Wartość części: 102600,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT oraz wyposażenia w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.
2. część 2 - oprogramowanie specjalistyczne - przedmiot zamówienia części 2 obejmuje dostawę:
a) oprogramowania graficznego typ 1 - 6 szt.,
b) oprogramowania graficznego typ 2 - 1 szt.,
c) pakietu fontów - 6 szt.
d) szczegółowy opis potrzeb zamawiających, liczba dostaw oraz minimalne parametry techniczne w zakresie objętym zamówieniem został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ tabela 2,

3. Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie informacje dotyczące oferowanych urządzeń/ oprogramowania, określone wskazane w pkt 1 tabela w kol. 5 formularza ofertowego - załącznik nr 1A-1E do SWZ dla poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia. Podane informacje muszą odnosić się do oferowanego urządzenia. Informacje te muszą być tak szczegółowe, by w przypadku występowania różnych konfiguracji urządzeń możliwe było jednoznaczne stwierdzenie jakie urządzenie jest oferowane przez Wykonawcę.

4. Oferta wykonawcy, który nie poda informacji, o których mowa w ust.3, zostanie odrzucona, na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp.

5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zweryfikowania zgodności oferowanych rozwiązań z opisem przedmiotu zamówienia na podstawie publicznych danych, w przypadku wątpliwości czy zaoferowane urządzenie / oprogramowanie jest zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, Zamawiający może skorzystać z uprawnienia do wezwania Wykonawcy do złożenia wyjaśnień.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48322000-1 - Pakiety oprogramowania graficznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 54400,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT oraz wyposażenia w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.
2. część 3 - urządzenia do profesjonalnego druku i digitalizacji - przedmiot zamówienia części 3 obejmuje dostawę:
a) drukarki - 1 szt.,
b) skanera graficznego - 1 szt.,
c) szczegółowy opis potrzeb zamawiających, liczba dostaw oraz minimalne parametry techniczne w zakresie objętym zamówieniem został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ tabela 3,

3. Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie informacje dotyczące oferowanych urządzeń/ oprogramowania, określone wskazane w pkt 1 tabela w kol. 5 formularza ofertowego - załącznik nr 1A-1E do SWZ dla poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia. Podane informacje muszą odnosić się do oferowanego urządzenia. Informacje te muszą być tak szczegółowe, by w przypadku występowania różnych konfiguracji urządzeń możliwe było jednoznaczne stwierdzenie jakie urządzenie jest oferowane przez Wykonawcę.

4. Oferta wykonawcy, który nie poda informacji, o których mowa w ust.3, zostanie odrzucona, na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp.

5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zweryfikowania zgodności oferowanych rozwiązań z opisem przedmiotu zamówienia na podstawie publicznych danych, w przypadku wątpliwości czy zaoferowane urządzenie / oprogramowanie jest zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, Zamawiający może skorzystać z uprawnienia do wezwania Wykonawcy do złożenia wyjaśnień.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30121430-6 - Cyfrowe urządzenia powielające

30216110-0 - Skanery komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 74000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT oraz wyposażenia w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.
2. część 4 - urządzenia introligatorskie - przedmiot zamówienia części 4 obejmuje dostawę:
a) bigówki - 1 szt.,
b) falcerki 1 - 1 szt.,
c) gilotyny - 1 szt.,
d) szczegółowy opis potrzeb zamawiających, liczba dostaw oraz minimalne parametry techniczne w zakresie objętym zamówieniem został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ tabela 4,

3. Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie informacje dotyczące oferowanych urządzeń/ oprogramowania, określone wskazane w pkt 1 tabela w kol. 5 formularza ofertowego - załącznik nr 1A-1E do SWZ dla poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia. Podane informacje muszą odnosić się do oferowanego urządzenia. Informacje te muszą być tak szczegółowe, by w przypadku występowania różnych konfiguracji urządzeń możliwe było jednoznaczne stwierdzenie jakie urządzenie jest oferowane przez Wykonawcę.

4. Oferta wykonawcy, który nie poda informacji, o których mowa w ust.3, zostanie odrzucona, na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp.

5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zweryfikowania zgodności oferowanych rozwiązań z opisem przedmiotu zamówienia na podstawie publicznych danych, w przypadku wątpliwości czy zaoferowane urządzenie / oprogramowanie jest zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, Zamawiający może skorzystać z uprawnienia do wezwania Wykonawcy do złożenia wyjaśnień.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42991100-0 - Maszyny introligatorskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30123000-7 - Maszyny biurowe i przemysłowe

4.5.5.) Wartość części: 52435,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT oraz wyposażenia w ramach projektu pn. Rozwój infrastruktury Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie.
2. część 5 – sprzęt fotograficzny - przedmiot zamówienia części 5 obejmuje dostawę:
a) ZESTAW I - 1 zestaw - w skład zestawu wchodzi:
- aparat cyfrowy (korpus) - 1 szt.,
- obiektyw 24-105 mm - 1 szt.,
- wzornik - 1 szt.
b) Zestaw II - 1 zestaw - w skład zestawu wchodzi:
- aparat cyfrowy (korpus) - 1 szt.,
- obiektyw 24-105 mm - 1 szt.,
- obiektyw 14-35 mm - 1 szt.,
- statyw - 1 szt.,
- lampa LED - 1 szt.,
- kalibrator do monitorów - 1 szt.,
- czytnik kart pamięci - 1 szt.,
- stacja dokująca na dyski - 1 szt.,
- dysk SSD - 1 szt.
c) szczegółowy opis potrzeb zamawiających, liczba dostaw oraz minimalne parametry techniczne w zakresie objętym zamówieniem został zawarty w załączniku nr 4 do SWZ tabela 5,

3. Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie informacje dotyczące oferowanych urządzeń/ oprogramowania, określone wskazane w pkt 1 tabela w kol. 5 formularza ofertowego - załącznik nr 1A-1E do SWZ dla poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia. Podane informacje muszą odnosić się do oferowanego urządzenia. Informacje te muszą być tak szczegółowe, by w przypadku występowania różnych konfiguracji urządzeń możliwe było jednoznaczne stwierdzenie jakie urządzenie jest oferowane przez Wykonawcę.

4. Oferta wykonawcy, który nie poda informacji, o których mowa w ust.3, zostanie odrzucona, na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy Pzp.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zweryfikowania zgodności oferowanych rozwiązań z opisem przedmiotu zamówienia na podstawie publicznych danych, w przypadku wątpliwości czy zaoferowane urządzenie / oprogramowanie jest zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, Zamawiający może skorzystać z uprawnienia do wezwania Wykonawcy do złożenia wyjaśnień.

5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zweryfikowania zgodności oferowanych rozwiązań z opisem przedmiotu zamówienia na podstawie publicznych danych, w przypadku wątpliwości czy zaoferowane urządzenie / oprogramowanie jest zgodne z opisem przedmiotu zamówienia, Zamawiający może skorzystać z uprawnienia do wezwania Wykonawcy do złożenia wyjaśnień.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

38651200-5 - Obudowy aparatów fotograficznych

38653110-1 - Fotograficzne lampy błyskowe

30233300-4 - Czytniki kart inteligentnych

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

30234600-4 - Pamięć flash

4.5.5.) Wartość części: 43065,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102705,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124073,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102705,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482528507

7.3.3) Ulica: ul. Wolności 8 lok.4

7.3.4) Miejscowość: RADOM

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102705,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69079,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69079,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69079,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PCNET Grześkiewicz Zaliński Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393030420

7.3.3) Ulica: ul. Żeromskiego 5/2a

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-350

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69079,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w części 3 - urządzenia do profesjonalnego druku i digitalizacji - zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, z uwagi na to, że w postępowaniu na realizację części 3 przedmiotu zamówienia nie złożono żadnej oferty

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w części 4 - urządzenia introligatorskie - zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, z uwagi na to, że w postępowaniu na realizację części 4 przedmiotu zamówienia nie złożono żadnej oferty

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59778,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59778,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59778,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEO Technika Sp. J. Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7411962365

7.3.3) Ulica: ul. Grunwaldzka 19G

7.3.4) Miejscowość: Ostróda

7.3.5) Kod pocztowy: 14-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59778,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie:
1) część 1-5 - do 40 dni od dnia zawarcia umowy, nie później niż do 06.10.2025 r. W przypadku, gdy zawarcie umowy nastąpi w terminie przy którym liczba 40 dni będzie wybiegać poza datę 06.10.2025 r., to obowiązującym ostatecznym terminem wykonania przedmiotu zamówienia jest dzień 06.10.2025 r. W przypadku, gdy zawarcie umowy nastąpi w terminie przy którym liczba 40 dni będzie upływała przed datą 06.10.2025 r., to obowiązującym ostatecznym terminem wykonania przedmiotu zamówienia jest 40 dzień liczony od dnia podpisania umowy.
2025-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy