Dostawa oprogramowania Moldex 3D

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00408967
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00408967/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-05 11:52
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08b57618-24ac-4e7d-a32c-8221a1f701dd
Identyfikator
5250005834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00408967 z dnia 2025-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oprogramowania Moldex 3D

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 234-84-20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.fruba@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oprogramowania Moldex 3D

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08b57618-24ac-4e7d-a32c-8221a1f701dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00408967

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00387180

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP_22_2025_WMT-ITW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa oprogramowania CAE do modelownia procesu wtryskiwania tworzyw polimerowych Moldex3D.
Zakres zamówienia:
1. Kompletny pakiet Professional systemu Moldex3D do użytku akademickiego,
2. Licencja pływająca wieczysta PK-PR0300+SAO-A0110 zawierająca 12 stanowisk dla studentów lub pracowników uczelni
3. Wymagania techniczne
4. Specyfikacje techniczne:
5. Symulacja numeryczna:
a. procesu wtryskiwania z uwzględnieniem: przepływu, docisku i chłodzenia
b. odkształceń
c. procesu wtryskiwania materiałów napełnionych włóknami szklanymi i węglowymi
d. specjalnych procesów wtryskiwania:
i. formowania wieloskładnikowego
ii. obtryskiwania zaprasek
6. Dostęp do baz danych:
a. wtryskarek z możliwością ich importowania do procesu symulacji i modyfikacji
b. materiałów polimerowych z możliwością importowania do procesu symulacji i modyfikacji
7. Oprogramowanie kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows 10 i Windows 11.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48100000-9 - Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty w postępowaniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania na mocy art. 255 pkt 1. Nie złożono żadnej oferty w postępowaniu.
2025-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy