Usługa utrzymania w sprawności tech. suwnicy pomostowej 20T nr fabr. 2815 WDT 6-82-07959 w budynku nr 13 w m. Czarne oraz suwnicy montażowej nr farb. 27815 WDT 6-82-00575 w budynku nr 1 w m. Słupsk.
6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00409495
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00409495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-05 13:24
- Lokalizacja
- Lędowo-Osiedle, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36a5cc6b-f63e-4d87-81ab-d734e90c45ca
- Identyfikator
- 8393043908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wykonawcy
2 przyznane
MONTAŻ, NAPRAWA I KONSERWACJA DŹWIGÓW S.C. KATARZYNA ZWOLAN, IZABELA ZWOLAN, EDWARD ZWOLANSłupsk, PL · lot 0
65 005,26 PLNMONTAŻ, NAPRAWA I KONSERWACJA DŹWIGÓW S.C. KATARZYNA ZWOLAN, IZABELA ZWOLAN, EDWARD ZWOLANSłupsk, PL · lot 1
129 302,28 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00409495 z dnia 2025-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa utrzymania w sprawności tech. suwnicy pomostowej 20T nr fabr. 2815 WDT 6-82-07959 w budynku nr 13 w m. Czarne oraz suwnicy montażowej nr farb. 27815 WDT 6-82-00575 w budynku nr 1 w m. Słupsk.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220515410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1N
1.5.2.) Miejscowość: Lędowo-Osiedle
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-271
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 6wog.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.6wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/6wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa utrzymania w sprawności tech. suwnicy pomostowej 20T nr fabr. 2815 WDT 6-82-07959 w budynku nr 13 w m. Czarne oraz suwnicy montażowej nr farb. 27815 WDT 6-82-00575 w budynku nr 1 w m. Słupsk.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36a5cc6b-f63e-4d87-81ab-d734e90c45ca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00409495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00114085/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Utrzymanie w sprawności technicznej suwnicy pomostowej w budynku nr 13 w m. Czarne i suwnicy montażowej w budynku nr 1 w m. Słupsk.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00363004
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 53/INFR/6WOG/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 140868,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa utrzymania w sprawności technicznej suwnicy pomostowej 20T nr fabr. 2815 WDT 6-82-07959 w budynku nr 13 w kompleksie wojskowym m. Czarne.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 4 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (dla każdego zadania osobno).
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.5.) Wartość części: 51249,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa utrzymania w sprawności technicznej suwnicy montażowej nr farb. 27815 WDT 6-82-00575 w budynku nr 1 w kompleksie wojskowym m. Słupsk.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 4 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (dla każdego zadania osobno).
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.5.) Wartość części: 89618,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65005,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65005,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65005,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Montaż Naprawa i Konserwacja Dźwigów s.c. Katarzyna Zwolan Izabela Zwolan Edward Zwolan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392176352
7.3.4) Miejscowość: Słupsk
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 65005,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129302,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129302,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129302,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Montaż Naprawa i Konserwacja Dźwigów s.c. Katarzyna Zwolan Izabela Zwolan Edward Zwolan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392176352
7.3.4) Miejscowość: Słupsk
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129302,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |