Zakup i dostawa papieru do urządzeń drukujących oraz materiałów i artykułów biurowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie.

Gmina Miejska Kraków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00409981
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00409981/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-05 14:51
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae326a25-4f8c-4e16-917f-c4f27f49d686
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Papier do drukowaniaRóżny sprzęt i artykuły biurowe

Wykonawcy

2 przyznane

WIESŁAW STOCZKIEWICZKraków, PL · lot 0
82 893,59 PLN
WEKTOR ARTYKUŁY BIUROWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKraków, PL · lot 1
56 235,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00409981 z dnia 2025-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa papieru do urządzeń drukujących oraz materiałów i artykułów biurowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków

1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefińska 14

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-529

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: do@mops.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae326a25-4f8c-4e16-917f-c4f27f49d686

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa papieru do urządzeń drukujących oraz materiałów i artykułów biurowych dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae326a25-4f8c-4e16-917f-c4f27f49d686

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00409981

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549370

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 133048,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części I jest dostawa papieru do urządzeń drukujących dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie.
2. Szczegółowy zakres i parametry zamawianego towaru określa formularz cenowy stanowiący załącznik do niniejszej SWZ. Zamawiający wyjaśnia, iż wskazane w formularzu cenowym marki towarów oraz ich parametry użytkowe stanowią odniesienie do norm jakości oferowanego produktu co oznacza, że wykonawca może zaoferować towar innej marki przy zachowaniu określonych parametrów jakościowych. Zamawiający zastrzega sobie prawo żądania od wykonawcy – w przypadku zaoferowania produktów równoważnych do określonych w SWZ – kart katalogowych tych produktów lub innych dokumentów na potwierdzenie spełnienia norm jakościowych (równoważności).
3. Zamówienie zostanie zrealizowane w formie jednorazowej dostawy do magazynu Zamawiającego przy ul. Pana Tadeusza 6 w Krakowie w terminie do 7 dni roboczych od daty zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego wskazanej w informacji o wyniku postępowania, nie później jednak niż do dnia 15 listopada 2024 r. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą zobowiązany jest podpisać umowę w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. Zwłoka w podpisaniu umowy nie stanowi podstawy do wydłużenia terminu dostawy zamawianego towaru.
4. Szczegółowe zasady realizacji zamówienia, w tym warunki płatności określa umowa, której wzór stanowi załącznik do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30197630-1 - Papier do drukowania

4.5.5.) Wartość części: 83373,98 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części II jest dostawa materiałów biurowych i pudełek do przechowywania dokumentów dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie.
2. Szczegółowy zakres i parametry zamawianego towaru określa formularz cenowy stanowiący załącznik do niniejszej SWZ. Zamawiający wyjaśnia, iż wskazane w formularzu cenowym marki towarów oraz ich parametry użytkowe stanowią odniesienie do norm jakości oferowanego produktu co oznacza, że wykonawca może zaoferować towar innej marki przy zachowaniu określonych parametrów jakościowych. Zamawiający zastrzega sobie prawo żądania od wykonawcy – w przypadku zaoferowania produktów równoważnych do określonych w SWZ – kart katalogowych tych produktów lub innych dokumentów na potwierdzenie spełnienia norm jakościowych (równoważności).
3. Zamówienie zostanie zrealizowane w formie jednorazowej dostawy do magazynu Zamawiającego przy ul. Pana Tadeusza 6 w Krakowie w terminie do 7 dni roboczych od daty zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego wskazanej w informacji o wyniku postępowania, nie później jednak niż do dnia 15 listopada 2024 r. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą zobowiązany jest podpisać umowę w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. Zwłoka w podpisaniu umowy nie stanowi podstawy do wydłużenia terminu dostawy zamawianego towaru.
4. Szczegółowe zasady realizacji zamówienia, w tym warunki płatności określa umowa, której wzór stanowi załącznik do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.) Wartość części: 49674,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82893,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85298 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82893,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ProOffice.Net Wiesław Stoczkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9441145732

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82893,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56235,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59386,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56235,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wektor Artykuły Biurowe Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6792712646

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56235,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-21
2025-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy