Budowa podwójnej kancelarii leśnictw Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki

Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Nadleśnictwo Jeleśnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00410213
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00410213/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-06 09:16
Lokalizacja
Jeleśnia, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f26eb06b-4277-40fa-a460-e3c962a30ea3
Identyfikator
5530102780
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty muroweWykonywanie pokryć dachowychWykonywanie konstrukcji dachowychInstalowanie drzwi i okienKładzenie glazuryKładzenie terakotyMalowanie nawierzchiRoboty elewacyjneRoboty na placu budowyWznoszenie ogrodzeńInstalacje zasilania elektrycznegoElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInne instalacje elektryczneInstalacje niskiego napięciaOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie wentylacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00410213 z dnia 2025-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa podwójnej kancelarii leśnictw Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Nadleśnictwo Jeleśnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001955

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suska 5

1.5.2.) Miejscowość: Jeleśnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-340

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 33 863 61 31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jelesnia@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jelesnia.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/68924/summary

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa podwójnej kancelarii leśnictw Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f26eb06b-4277-40fa-a460-e3c962a30ea3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00410213

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00165302/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa podwójnej kancelarii leśnictw Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00319359

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 672527,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie budynku kancelarii leśnictw Kocierz Rychwałdzki i Kocierz Moszczanicki.
Budynek jest obiektem jednobryłowym z jedną kondygnacją użytkową i poddaszem nieużytkowym.
Powierzchnia zabudowy budynku 86,80 m2, powierzchnia użytkowa 64,04 m2, kubatura budynku 401,25 m3, wysokość zabudowy 5,86 m.
W rzucie poziomym budynek jest w kształcie prostokąta. Projektowany budynek zostanie pokryty dachem dwuspadowym, o kącie pochylenia połaci dachu 38o, pokryty blachodachówką.
W budynku wykonane zostaną instalacje: wentylacyjna, elektryczna, wodno-kanalizacyjna, ciepłej wody, centralnego ogrzewania, antenowa, internetowa, telefoniczna i alarmowa

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262520-2 - Roboty murowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45431200-9 - Kładzenie glazury

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożone zostały trzy oferty.
Oferta Nr 1 została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Prawa zamówień publicznych.
Cena Oferty Nr 2 wynosząca 1 056 820,44 PLN oraz cena Oferty Nr 3 wynoszą 857 901,29 PLN przekraczają wysokość środków w kwocie 827 208,31 PLN jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Zamawiający nie może zwiększyć wysokość środków jakie zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 857901,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1056820,44 PLN

2025-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane