Dostawa mebli, pomocy edukacyjnych wykorzystujących TIK oraz pomocy dydaktycznych, do sal wyciszeń w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo

GMINA ZBLEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00410248
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00410248/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-07 12:31
Lokalizacja
Zblewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e5dccff-c739-4443-ae17-aad98b15910e
Identyfikator
5921202586
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble szkolnePomoce dydaktyczneUrządzenia komputerowe

Wykonawcy

2 przyznane

WILANKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
23 146,23 PLN
MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 2
11 252,04 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00410248 z dnia 2025-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli, pomocy edukacyjnych wykorzystujących TIK oraz pomocy dydaktycznych, do sal wyciszeń w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZBLEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 40

1.5.2.) Miejscowość: Zblewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: (58) 588 44 06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@cuwzblewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli, pomocy edukacyjnych wykorzystujących TIK oraz pomocy dydaktycznych, do sal wyciszeń w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e5dccff-c739-4443-ae17-aad98b15910e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00410248

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025954/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup wyposażenia do sal wyciszeń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Podniesienie jakości edukacji włączającej w Gminie Zblewo, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 ( FEP 2021-2027)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00354554

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RO.271.24.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 140137,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia do sal wyciszeń w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo:
1) Dywan 1 1 szt.
2) Dywan 2 1 szt.
3) Dywan 3 1 szt.
4) Dywan 4 1 szt.
5) Szafka typu kryjówka z materacem 3 szt.
6) Szafka typu domek z materacem 3 szt.
7) Szafka typu domek 2 szt.
8) Szafka typu skrytka 2 szt.
9) Szafka z drzwiczkami 1 szt.
10) Stół półokrągły 2 szt.
11) Krzesło 6 szt.
12) Gruszka - siedzisko 9 szt.
13) Regał 1 szt.
14) Krzesło obrotowe 2 szt.
15) Kanapa rogówka 2 szt.
16) Pufa – fotel 3 szt.
17) Naklejka wielokrotnego użytku 2 szt.
18) Stolik okrągły - 2 szt.
19) Zestaw puf ze stolikiem - 2 zest.
20) Biurko 2 szt.
21) Fotel 4 szt.
22) Kanapa - rozkładana 2 szt.
23) Zestaw paneli wyciszających 1 zest.
24) Maglownica 1 szt.
25) Materac 3-częściowy 3 szt.
26) Krzesło 4 szt.
27) Hamak 1 szt.
28) Kanapa 1 szt.
29) Zestaw pufek ze stojakiem - 2 zest.
30) Fotel 5 szt.
31) Stół okrągły - 1 szt.
32) Małe biurko 1 szt.
33) Kolumna wodna 1 szt.
34) Kanapa z bokami 4 szt.
35) Stolik prostokątny - 2 szt.
36) Krzesło 8 szt.
37) Stół - 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 93710,77 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy edukacyjnych wykorzystujących technologie informacyjno-komunikacyjne (TIK) do sal wyciszeń w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo:
1) Podłoga interaktywna z dodatkowym pakietem gier 1 zest.
2) Monitor Interaktywny 1 szt.
3) Program multimedialny do terapii ADHD 1 szt.
4) Laptop 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 34472,13 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych, do sal wyciszeń w szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo:
1) Pełzak 1 szt.
2) Wiosła 1 szt.
3) Dysk sensoryczny 5 szt.
4) Pas obciążeniowy na ramiona 1 szt.
5) Spodek do balansowania 2 szt.
6) Chusta animacyjna 1 szt.
7) Gra logiczna z motywem plastrów miodu 1 szt.
8) Gra planszowa z motywem żółwi 1 szt.
9) Gra planszowa o zwierzętach hodowlanych 1 szt.
10) Klocki konstrukcyjne 2 zest.
11) Klocki konstrukcyjne - plusy 1 zest.
12) Piankowe klocki magnetyczne 1 zest.
13) Grupowa zabawa ruchowa 1 zest.
14) Gra – dmuchane lotto 1 szt.
15) Budka dźwiękowa 1 szt.
16) Projektor do zabaw światłem i cieniem 1 szt.
17) Zestaw płytek bazowych z klockami 1 zest.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 11954,24 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W postępowaniu pozostała jedna oferta z ceną znacznie wyższą od kwoty, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia Zamawiający nie miał możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny tej oferty, wobec powyższego postępowanie podlegało unieważnieniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227571,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227571,34 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23146,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204814,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23146,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wilanka Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7010819923

7.3.3) Ulica: Ul. Lindleya 16

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-013

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23146,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11252,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182057,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11252,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7251933448

7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11252,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy