Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych przystosowanego do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00410277
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00410277/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-07 21:11
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bd97d1c1-eed7-42bd-9d36-92badaba6cd4
Identyfikator
5632421750
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MinibusySamochody osoboweOpony do pojazdów silnikowychSprzęt dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

1 przyznane

CARRARA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
173 553 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00410277 z dnia 2025-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych przystosowanego do przewozu osób poruszających się
na wózkach inwalidzkich

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Środowiskowy Dom Samopomocy w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061362158

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Warszawy 4

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sds@sdschelm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sdschelm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bd97d1c1-eed7-42bd-9d36-92badaba6cd4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych przystosowanego do przewozu osób poruszających się
na wózkach inwalidzkich

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd97d1c1-eed7-42bd-9d36-92badaba6cd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00410277

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00357245

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ŚDS.3211.27.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych przystosowanego do przewozu osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach postępowania ma być fabrycznie nowy, rok produkcji – nie wcześniej niż 2025 r., nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, zgodny z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletny i gotowy do użytkowania, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114400-3 - Minibusy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34110000-1 - Samochody osobowe

34351100-3 - Opony do pojazdów silnikowych

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173553,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173553,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173553,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9462292869

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462292869

7.3.3) Ulica: Lwowska 1

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-128

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173553,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-05
2025-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy