Dokumentacja projektowa Przebudowy Przedszkola Integracyjnego nr 5 w Świdniku

Gmina Miejska Świdnik

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00410317
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00410317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-08 07:56
Lokalizacja
Świdnik, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a662f1b-d323-4317-a506-fb2c7ef9330c
Identyfikator
7122904551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00410317 z dnia 2025-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dokumentacja projektowa Przebudowy Przedszkola Integracyjnego nr 5 w Świdniku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świdnik

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019359

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Świdnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 751 76 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@e-swidnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umswidnik.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pegimek.logintrade.net/zapytania_email,205897,98c5559f03789fadde61f1fe3c2d04ce.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dokumentacja projektowa Przebudowy Przedszkola Integracyjnego nr 5 w Świdniku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a662f1b-d323-4317-a506-fb2c7ef9330c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00410317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024000/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przebudowa Przedszkola Integracyjnego nr 5 w Świdniku (dokumentacja projektowa)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00355652

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/2025/GMS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług pod nazwą Dokumentacja projektowa Przebudowy Przedszkola Integracyjnego nr 5 w Świdniku
2. Przedszkole integracyjne o wymiarach 37,90x17,54m jest budynkiem piętrowym bez podpiwniczenia zlokalizowany jest na działce nr geod. 1801/1. Obecnie w funkcjonującym obiekcie na parterze oraz na piętrze nie ma wydzielonych szatni. Obiekt nie posiada windy oraz wymaganych przepisami wydzielonych stref ppoż. Na parterze i na piętrze zlokalizowane są zmywalnie oraz kuchnie wymagające remontu i dostosowania do potrzeb wydawania posiłków, porcjowania, podgrzewania oraz przygotowania podstawowych produktów żywnościowych.
W każdej Sali dydaktycznej zlokalizowane są łazienki. Nie spełniają one swoich funkcji z uwagi na brak pomieszczeń przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo budynek nie spełnia wymagań opisanych w audycie dostępności (załącznik nr 2 PFU).
3. Zakres przedmiotu zamówienia
1) Dokumentacja
a) Dokumentacja projektowa objęta pozwoleniem na budowę,
b) Dokumentacja projektowa objęta zgłoszeniem robót niewymagających pozwolenia na budowę,
c) Opinie, uzgodnienia, wnioski, pozwolenia,
d) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – 2 egzemplarze,
e) Kosztorys inwestorski i przedmiar – 2 egzemplarze,
2) Nadzór autorski (objęty prawem opcji)
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ – Program funkcjonalno-użytkowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przekracza kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206640,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226350,00 PLN

2025-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi