„Modernizacja infrastruktury wraz z zakupem wyposażenia w celu poprawy jakości i dostępności świadczeń onkologicznych w Szpitalu Powiatowym im. Tadeusza Malińskiego w Śremie Sp. z o. o.”

SZPITAL POWIATOWY IM. TADEUSZA MALIŃSKIEGO W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00410384
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00410384/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-08 08:33
Lokalizacja
Śrem, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b079eff5-170f-4991-b8c9-58d9dbddba2e
Identyfikator
7851793027
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów alarmowych i antenRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie stacji rozdzielczychInstalowanie okablowania komputerowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnyDomofonyInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneInstalowanie urządzeń chłodzącychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychUrządzenia medyczneMebleSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściRóżne meble i wyposażenieRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

SPINER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAPOZNAŃ, PL · lot 0
18 505 383,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00410384 z dnia 2025-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury wraz z zakupem wyposażenia w celu poprawy jakości i dostępności świadczeń onkologicznych w Szpitalu Powiatowym im. Tadeusza Malińskiego w Śremie Sp. z o. o.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL POWIATOWY IM. TADEUSZA MALIŃSKIEGO W ŚREMIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301778672

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Chełmońskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Śrem

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-100

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaopatrzenie@szpital-srem.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalwsremie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b079eff5-170f-4991-b8c9-58d9dbddba2e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury wraz z zakupem wyposażenia w celu poprawy jakości i dostępności świadczeń onkologicznych w Szpitalu Powiatowym im. Tadeusza Malińskiego w Śremie Sp. z o. o.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b079eff5-170f-4991-b8c9-58d9dbddba2e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00410384

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

W ramach: KPO i ZO– komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych, pod tytułem: „Modernizacja infrastruktury oraz zakup sprzętu medycznego i wyposażenia w celu poprawy jakości i dostępności świadczeń onkologicznych w Szpitalu ...

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00332924

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/17/TP/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 11157039,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury szpitala wraz z zakupem wyposażenia obejmująca w swym zakresie: przebudowę opieki stacjonarnej oraz zespołu zabiegowego Oddziału Urologicznego, remont poradni szpitalnych i gabinetów zabiegowych, remont centralnej sterylizatorni oraz rozbudowa i przebudowa działu chemioterapii, pracowni cytostatyków i pomieszczeń windy dla Szpitala Powiatowego im. Tadeusza Malińskiego w Śremie sp. z o. o.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

32552600-3 - Domofony

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

33100000-1 - Urządzenia medyczne

39100000-3 - Meble

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18505383,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28870113,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18505383,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPINER GROUP SP. Z O.O. SP. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366571093

7.3.3) Ulica: ŚWIĘTY MARCIN 29/8

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-806

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18505383,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-05-15

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie dotyczy projektu/programu finansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Modernizacja infrastruktury wraz z wyposażeniem realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych, pod tytułem: „Modernizacja infrastruktury oraz zakup sprzętu medycznego i wyposażenia w celu poprawy jakości i dostępności świadczeń onkologicznych w Szpitalu Powiatowym im. Tadeusza Malińskiego w Śremie Sp. z o. o.”, oraz ze środków własnych
2025-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane