Przebudowa dachu oraz wewnętrznej instalacji elektrycznej budynku OSP w Landeku
Gmina Jasienica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00474639
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00474639/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-28 11:45
- Lokalizacja
- Jasienica, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a022d730-fee5-4cdb-b939-08b4385eabea
- Identyfikator
- 9372634680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474639 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dachu oraz wewnętrznej instalacji elektrycznej budynku OSP w Landeku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jasienica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182255
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jasienica 159
1.5.2.) Miejscowość: Jasienica
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-385
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 334726200
1.5.8.) Numer faksu: 334726262
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jasienica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jasienica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jasienica.logintrade.net/zapytania_email,173065,1a9cc2de3643bb9fe95cbfdafdb9eb2a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dachu oraz wewnętrznej instalacji elektrycznej budynku OSP w Landeku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a022d730-fee5-4cdb-b939-08b4385eabea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474639
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018810/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Przebudowa dachu oraz wewnętrznej instalacji elektrycznej budynku OSP w Landeku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 248008,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę dachu oraz wewnętrznej instalacji elektrycznej budynku OSP w Landeku.
1.1. Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w SWZ i niżej wymienionych załącznikach do SWZ, tj.:
− projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3 do SWZ,
− przedmiarach robót pełniących funkcję pomocniczą- załącznik nr 4 do SWZ,
− dokumentacji projektowej (obejmującej: projekt budowlany z elementami projektu wykonawczego, projekty branżowe, wydane pozwolenie na budowę nr 220/24 z dnia 21.02.2024 r.), specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 5 do SWZ.
1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe
2) Roboty konstrukcyjno-budowlane.
3) Roboty budowlane wykończeniowe.
4) Roboty instalacyjne w zakresie instalacji elektrycznych.
5) Roboty izolacyjne – izolacje cieplne i przeciwwilgociowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223220-4 - Roboty zadaszeniowe
44232000-5 - Drewniane konstrukcje dachowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 256 ustawy Pzp, który stanowi, że: Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Z uwagi na stwierdzenie istotnych wad dokumentacji projektowej w zakresie branży elektrycznej oraz pilną potrzebę realizacji zamówienia w zakresie przebudowy dachu (przed sezonem zimowym) niemożliwe jest kontynuowanie procedury przedmiotowego postepowania w pierwotnie określonym zakresie. Natomiast rezygnacja z wykonania robót w branży elektrycznej (dla której niezbędne jest wykonanie dodatkowej dokumentacji projektowej) stanowiłaby znaczne zmniejszenie zakresu zamówienia oraz prowadziłaby do istotnej zmiany charakteru zamówienia w porównaniu z pierwotnie określonym.
| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |