Dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Bartniczka w roku szkolnym 2024/2025
Gmina Bartniczka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00474682
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00474682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-28 11:57
- Lokalizacja
- Bartniczka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abcc3b75-e034-472a-8cf5-9d22492d7e3a
- Identyfikator
- 8741739091
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474682 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Bartniczka w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bartniczka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brodnicka 8
1.5.2.) Miejscowość: Bartniczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-321
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 56 49 368 10
1.5.8.) Numer faksu: 564936832
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugb@data.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bartniczka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9515541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Bartniczka w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abcc3b75-e034-472a-8cf5-9d22492d7e3a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058818/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz do szkół uczniów na terenie gminy Bartniczka w roku szkolnym 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423419
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIŚR.271.1.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia
a) Zamówienie obejmuje świadczenie usługi polegającej na dowozie uczniów realizujących obowiązek szkolny w roku szkolnym 2024/2025 w Szkole Podstawowej w Radoszkach oraz w Szkole Podstawowej w Jastrzębiu z punktu rozpoczęcia trasy oraz miejsc wyznaczonych w poszczególnych miejscowościach do szkół, a następnie po zakończeniu zajęć lekcyjnych ich rozwiezienie do wskazanych miejsc w poszczególnych miejscowościach.
b) Zamówienie obejmuje również przewóz uczniów na zawody sportowe oraz inne wyjazdy związane z realizacją zadań szkolnych. Dowozy uczniów będą się odbywać według kalendarza imprez sportowych. Zamawiający zastrzega, że wyjazdy mogą obejmować wyjazdy na zawody rejonowe i wojewódzkie. Termin podstawienia transportu według zapotrzebowania Zamawiającego. Zamawiający wymaga, aby dowóz odbywał się autobusem (liczba miejsc siedzących min. 50 plus opiekun) oraz busem (tj. autobus posiadający min. 12 miejsc siedzących plus opiekun). Szacunkowa liczba kilometrów wynosi ok. 500 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228989,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 274370,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228989,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Relobus Transport Polska Sp. z o.o. Oddział w Toruniu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272185559
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 8/24
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228989,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-06-278.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |