„Poprawa jakości życia mieszkańców Przygórza poprzez budowę infrastruktury sportowej” Przetarg 2

GMINA NOWA RUDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00474722
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00474722/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-28 12:07
Lokalizacja
Nowa Ruda, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-498f495c-192b-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
8851002747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoDrenażeRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychWznoszenie ogrodzeńRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie kopania rowówRoboty w zakresie usuwania gruzu

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ DĄBROWSKIŚwidnica, PL · lot 0
1 899 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474722 z dnia 2024-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa jakości życia mieszkańców Przygórza poprzez budowę infrastruktury sportowej” Przetarg 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA RUDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000536580

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Ruda

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina.nowaruda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gmina.nowaruda.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/932013

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Poprawa jakości życia mieszkańców Przygórza poprzez budowę infrastruktury sportowej” Przetarg 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-498f495c-192b-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474722

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079941/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Poprawa jakości życia mieszkańców Przygórza poprzez budowę infrastruktury sportowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00337683

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zaprojektowaniu i budowie boiska sportowego wielofunkcyjnego w tym boiska do gry w piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę oraz tenisa o nawierzchni poliuretanowej. Dookoła kompleksu planuje się
budowę ogrodzenia, oświetlenia, drenażu, miejsc postojowych oraz dojść i dojazdów, a także małej architektury tj. ławek na terenie boiska oraz koszy na śmieci w Przygórzu, na działkach nr 631/4 oraz 361/6.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

43124100-9 - Drenaże

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1939371,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1939371,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1899000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DABRO-BAU FHU PAWEŁ DĄBROWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 884-108-64-64

7.3.4) Miejscowość: Opoczka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1899000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni

2024-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane