„Świadczenie usług cateringowych – przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Porąbce Iwkowskiej”

PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PORĄBCE IWKOWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00411872
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00411872/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-08 13:59
Lokalizacja
Porąbka Iwkowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb517ce1-988d-42f8-be36-3a2cb9d5c947
Identyfikator
8691953421
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi dowożenia posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

URSZULA GRZYBPorąbka Iwkowska, PL · lot 0
91 887 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00411872 z dnia 2025-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług cateringowych – przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Porąbce Iwkowskiej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PORĄBCE IWKOWSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121103114

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PORĄBKA IWKOWSKA 73

1.5.2.) Miejscowość: Porąbka Iwkowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-862

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: (14)6845214

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole_porabka@iwkowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: przedszkoleporabkaiwk.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb517ce1-988d-42f8-be36-3a2cb9d5c947

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Publiczne Przedszkole w Porąbce Iwkowskiej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Świadczenie usług cateringowych – przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Porąbce Iwkowskiej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb517ce1-988d-42f8-be36-3a2cb9d5c947

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00411872

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00246934/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Świadczenie usług cateringowych - przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Porąbce Iwkowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00260026

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu – przygotowanie i dostawa posiłków dla dzieci uczęszczających do Przedszkola w Porąbce Iwkowskiej.

Posiłki, na które składa się: śniadanie, obiad dwudaniowy z kompotem lub sokiem,
podwieczorek, przygotowywane i dostarczane będą w okresie od 01 września 2025r. do
30 czerwca 2026r. i od 01.07.2026r. do 10.07.2026r. (według dyżurów wakacyjnych).
Zastrzega się możliwość zwiększenia lub zmniejszenia ilości dostarczanych posiłków według liczby dzieci rzeczywiście
obecnych.
Na szacunek składa się faktyczna ilość dzieci pomniejszona o przewidywaną absencję (20%). Nie stanowi to, zatem
ostatecznego zakresu zamówienia, w wyniku, czego nie może być podstawą do zgłoszeń z tytułu zrealizowanych dostaw
lub być podstawą odmowy zrealizowania zamówienia. Zamawiający zastrzega prawo zmniejszenia lub zwiększenia liczby
dzieci objętych posiłkami co spowoduje, że Wykonawcy będzie przysługiwało wynagrodzenia wyłącznie za faktycznie
dostarczone posiłki.
W wyjątkowej sytuacji związanej ze zmianą organizacji dnia pracy przedszkola, dostawa posiłków odbędzie się o innej
godzinie – po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą.
2. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą:
• Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ)
• Projektowanych Postanowień Umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
Szczegóły określa pkt 4. SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91887,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100825,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91887,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Wielobranżowa Perła Urszula Grzyb

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 852501461

7.3.4) Miejscowość: Porąbka Iwkowska

7.3.5) Kod pocztowy: 32-862

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91887,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi