Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Ostoja – budowa infrastruktury społecznej na rzecz mieszkalnictwa wspomaganego i treningowego w Gminie Redzikowo”

Gmina Redzikowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00412008
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00412008/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-08 14:26
Lokalizacja
Słupsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15b009e7-8500-4cd4-b6a8-baff6f8feeba
Identyfikator
8391006582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi sporządzania map

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00412008 z dnia 2025-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Ostoja – budowa infrastruktury społecznej na rzecz mieszkalnictwa wspomaganego i treningowego w Gminie Redzikowo”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Redzikowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa

1.5.2.) Miejscowość: Słupsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michalm@gminaredzikowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminaredzikowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_redzikowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Ostoja – budowa infrastruktury społecznej na rzecz mieszkalnictwa wspomaganego i treningowego w Gminie Redzikowo”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15b009e7-8500-4cd4-b6a8-baff6f8feeba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412008

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040629/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji pn. „Ostoja – budowa infrastruktury społecznej na rzecz mieszkalnictwa wspomaganego i treningowego w Gminie Redzikowo”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00376891

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.35.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 129300 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są prace projektowe i geodezyjne dotyczące budowy obiektu usług bytowych i socjalnych – 8 mieszkań treningowych i wspomaganych wraz z pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i wspólnymi w m. Karzcino zlokalizowanych na dz. nr 117/2 w obrębie Karzcino wraz z drogą zlokalizowaną na dz. nr 86 (obręb ewidencyjny Karzcino). Dokumentację projektową należy wykonać na podstawie załączonej do postępowania koncepcji urbanistyczno – architektonicznej na obiekt usług bytowych i socjalnych – mieszkania treningowe i wspomagane

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71354000-4 - Usługi sporządzania map

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 pkt 3, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć te kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Uzasadnienie faktyczne
Do wyznaczonego terminu złożono jedną ofertę. Kwota podana przed otwarciem ofert, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 120 000,00 zł brutto . Powyższa kwota zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy została udostępniona na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Najkorzystniejsza oferta zawiera cenę: 235 877,10 zł brutto. Przekracza ona znacznie kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia. Jednocześnie należy wskazać, iż Zamawiający nie może zwiększyć przeznaczonej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. W świetle powyższego unieważnienie niniejszego postępowania jest konieczne i w pełni uzasadnione.
2025-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi