Wykonanie robót drogowych polegających na remoncie i konserwacji dróg gminnych na terenach miejskich i wiejskich gminy Połczyn-Zdrój w 2025 roku.
GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00412082
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00412082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-08 14:43
- Lokalizacja
- Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df83b4cc-e95b-4302-8847-1d60f8cf16dc
- Identyfikator
- 6722023427
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychUsługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
4 przyznane
PAWEŁ PABINPołczyn-Zdrój, PL · lot 0
400 000 PLNPAWEŁ PABINPołczyn-Zdrój, PL · lot 1
78 984,45 PLNJAN KRUSZEWSKIRedlino 50, PL · lot 2
36 698,38 PLN'KRAMPE-REDŁO' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRedło, PL · lot 3
33 799,81 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00412082 z dnia 2025-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót drogowych polegających na remoncie i konserwacji dróg gminnych na terenach miejskich i wiejskich gminy Połczyn-Zdrój w 2025 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŁCZYN-ZDRÓJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920860
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-320
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 3666100
1.5.8.) Numer faksu: +48 94 3666105
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@polczyn-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polczyn-zdroj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df83b4cc-e95b-4302-8847-1d60f8cf16dc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót drogowych polegających na remoncie i konserwacji dróg gminnych na terenach miejskich i wiejskich gminy Połczyn-Zdrój w 2025 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df83b4cc-e95b-4302-8847-1d60f8cf16dc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050679/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remonty dróg gruntowych w gminie Połczyn-Zdrój w 2025 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00259232
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GG.271.1.7.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót drogowych polegających na remoncie i konserwacji dróg gminnych zlokalizowanych w pasach ulic i dróg gminnych na terenach miejskich i wiejskich gminy Połczyn – Zdrój w 2025 rokuCzęść I - Naprawa i konserwacja dróg
1) Szczegółowy zakres robót obejmuje:
- zadanie nr 1 - roboty przygotowawcze,
- zadanie nr 2 - likwidacja kolein,
- zadanie nr 3 - naprawa nawierzchni lub konserwacja przez podziarnienie w szczególności dowóz kruszywa materiał Wykonawcy,
- zadanie nr 4 - naprawa nawierzchni lub konserwacja przez podziarnienie w szczególności dowóz kruszywa lub gruzu materiał Zamawiającego,
- zadanie nr 5 - odtworzenie i czyszczenie rowów,
- zadanie nr 6 - naprawa przepustów L=1,0 m, fi 400 mm,
Naprawa i konserwacja dróg z kruszywa będzie rozliczana w oparciu o cenę jednostkową wykonawcy dla każdego zadania wskazaną w ofercie przetargowej na podstawie stosownych zleceń Zamawiającego wystawianych do 30.11.2025 roku.
2) Naprawy będą każdorazowo zlecane odrębnym zleceniem i rozliczane kosztorysem powykonawczym w oparciu o podane stawki jednostkowe.
3) Zakres robót będzie wynikał z określonych dla każdej naprawy potrzeb i będzie określany w zleceniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 400000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót drogowych polegających na remonciei konserwacji dróg gminnych zlokalizowanych w pasach ulic i dróg gminnych na terenach miejskich i wiejskich gminy Połczyn – Zdrój w 2025 roku.
Część II – Usługa transportowa
Szczegółowy zakres robót obejmuje:
- zadanie nr 7 - dowóz kruszywa, materiał Wykonawcy,
- zadanie nr 8 - dowóz kruszywa lub gruzu materiał Zamawiającego,
Usługa transportowa wraz z ewentualnym zakupem kruszywa przez Wykonawcę będzie rozliczana w oparciu o cenę jednostkową Wykonawcy dla każdego zadania wskazaną w ofercie przetargowej na podstawie stosownych zleceń Zamawiającego wystawianych do 30.11.2025 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 79523,07 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót drogowych polegających na remonciei konserwacji dróg gminnych zlokalizowanych w pasach ulic i dróg gminnych na terenach miejskich i wiejskich gminy Połczyn – Zdrój w 2025 roku.
Część III - Ułożenie płyt drogowych pełnych w miejscowości Zaborze
Szczegółowy zakres robót obejmuje:
- zadanie nr 9 - ułożenie pełnych płyt w ilości 40 sztuk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 45547,45 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót drogowych polegających na remonciei konserwacji dróg gminnych zlokalizowanych w pasach ulic i dróg gminnych na terenach miejskich i wiejskich gminy Połczyn – Zdrój w 2025 roku.
Część IV - Budowa drogi dojazdowej z płyt YOMB do oczyszczalni w m. Popielewo
Szczegółowy zakres robót obejmuje:
- zadanie nr 10 - ułożenie płyt drogowych typu YOMB.
Droga z płyt YOMB na podstawie kosztorysu ofertowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
4.5.5.) Wartość części: 37177,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1173,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3075,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1173,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo-Handlowe Paweł Pabin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 330 496 103
7.3.3) Ulica: Okrzei 11a/3
7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78984,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132532,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78984,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Transportowo-Handlowe Paweł Pabin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 330 496 103
7.3.3) Ulica: Okrzei 11a/3
7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 78-320
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78984,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-30Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36698,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75356,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36698,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Drogowo-Mostowo-Transportowych Jan Kruszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 330 120 562
7.3.3) Ulica: Redlino 50
7.3.4) Miejscowość: Białogard
7.3.5) Kod pocztowy: 78-200
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36698,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33799,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33799,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRAMPE-REDŁO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 330 235 319
7.3.3) Ulica: Redło 97
7.3.4) Miejscowość: Redło
7.3.5) Kod pocztowy: 78-325
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33799,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W zakresie Części I zamówienia - Ceny ofertowe najniższa, najwyższa i wybrana jako najkorzystniejsza są cenami jednostkowymi przeniesionymi z formularza ofertowego Wykonawców.Natomiast łączne wynagrodzenie Wykonawcy nie może przekroczyć kwoty 400.000,00 zł brutto w zakresie Części I zamówienia, czyli kwoty którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie Części I zamówienia.
| 2025-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |