Modernizacja boiska Orlik w Piekarach Śląskich przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 110

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PIEKARACH ŚLĄSKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00412123
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00412123/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-08 14:57
Lokalizacja
Piekary Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb95aa5a-8f72-481c-8f02-788aa30a4d49
Identyfikator
6530012149
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoUsługi projektowania systemów zasilania energią elektrycznąRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychNaprawa boisk sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ LESZCZYŃSKIBytom, PL · lot 0
736 942,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00412123 z dnia 2025-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska Orlik w Piekarach Śląskich przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 110

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PIEKARACH ŚLĄSKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272100096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Olimpijska 3

1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-943

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosir.piekary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mosir.piekary.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb95aa5a-8f72-481c-8f02-788aa30a4d49

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska Orlik w Piekarach Śląskich przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 110

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb95aa5a-8f72-481c-8f02-788aa30a4d49

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412123

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00032490/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012" przy ul. Skłodowskiej-Curie w Piekarach Śląskich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00357115

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOSiR/2/AG/2025/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 632200,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wybudowanie, uruchomienie, uzyskanie dokumentacji formalno-prawnej oraz przekazanie do eksploatacji i użytkowania wymienionej nawierzchni ze sztucznej trawy boiska piłkarskiego oraz zmodernizowanego oświetlenia całego kompleksu sportowego Orlik w Piekarach Śląskich przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 110 na obiekcie sportowym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Roboty będą realizowane na działce o numerach ewidencyjnych 4851/172. Działka nr 4851/172 zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Miast Piekary Śląskie (Uchwała LIII/517/06) zlokalizowana jest na ternie oznaczonym symbolem F103U – tereny usług. Zgodnie z ewidencją gruntów działka nr 4851/172 oznaczona jest użytkiem gruntowym Bz – „Tereny rekreacyjno-wypoczynkowe”.
Zamawiający wymaga aby wykonawca zaoferował minimum 5 lat okresu gwarancji jakości i rękojmi za wady, liczonych od daty bezusterkowego protokołu odbioru całości umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 736942,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 906411,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 736942,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bellsport Grzegorz Leszczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262550242

7.3.3) Ulica: Lipowa 1

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-923

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 736942,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane