"Opracowanie dokumentacji na: „Rozbudowę drogi powiatowej nr 3925W na odcinku Wierzbice Strupki – Czekanów"

Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00412210
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00412210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-08 15:26
Lokalizacja
Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6b62f425-1771-4559-9cb1-ee0815311a46
Identyfikator
8231627536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00412210 z dnia 2025-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Opracowanie dokumentacji na: „Rozbudowę drogi powiatowej nr 3925W
na odcinku Wierzbice Strupki – Czekanów"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581771

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 23

1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 257817400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-sokolowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-sokolowski

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-sokolowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-sokolowski/demand/225005/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Opracowanie dokumentacji na: „Rozbudowę drogi powiatowej nr 3925W
na odcinku Wierzbice Strupki – Czekanów"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b62f425-1771-4559-9cb1-ee0815311a46

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029724/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie dokumentacji na przebudowę dróg powiatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00353783

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Fn.272.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 482705,83 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 155833,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na „Rozbudowę drogi powiatowej nr 3925W na odcinku Wierzbice Strupki – Czekanów”;
Zadanie to przewiduje opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na rozbudowę drogi powiatowej nr 3925W na odcinku Wierzbice Strupki - Czekanów o długości około 5,100 km. Droga powiatowa nr 3925W ma klasę L. Wzdłuż drogi powiatowej należy zaprojektować odwodnienie korony drogi, poprzez rowy przydrożne lub inne zaproponowane przez projektanta rozwiązanie. Kwestia zaprojektowania nowych zjazdów z drogi powiatowej do uzgodnienia z zamawiającym. W dokumentacji projektowej należy uwzględnić wszystkie istniejące w terenie zjazdy z drogi powiatowej. Dokumentacja na przedmiotowy odcinek drogi powinna się składać z następujących materiałów:
 dokumenty niezbędne do uzyskania Zezwolenia na realizację inwestycji drogowej – 5 egz.;
 wszelkie dokumenty niezbędne do uzyskania decyzji środowiskowej – 3 egz.;
 kosztorys inwestorski – 3 egz.;
 przedmiar robót – 3 egz.;
 kosztorys ofertowy – 3 egz.;
 projekt stałej organizacji ruchu – 5 egz.;
 specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych branży drogowej - 3 egz.;
 wersja elektroniczna dokumentacji projektowej na płycie CD lub innym nośniku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający stwierdza, że żaden z wykonawców nie złożył oferty na przedmiotowe zamówienie publiczne.
2025-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi