Przedłużenie subskrypcji posiadanej przez użytkownika licencji oprogramowania do projektowania elektroniki
Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00412300
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00412300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-08 16:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cb9560d-5c94-4286-8fe8-f71f6e475878
- Identyfikator
- 5250009499
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Wykonawcy
1 przyznane
COMPUTER CONTROLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko Biała, PL · lot 0
11 186,85 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00412300 z dnia 2025-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Przedłużenie subskrypcji posiadanej przez użytkownika licencji oprogramowania do projektowania elektroniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000675488
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bartycka 18A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-716
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 49 66 267
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@cbk.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: cbkpan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://cbkpan.ezamawiajacy.pl/pn/CBKPAN/demand/228081/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naukowo-badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedłużenie subskrypcji posiadanej przez użytkownika licencji oprogramowania do projektowania elektroniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cb9560d-5c94-4286-8fe8-f71f6e475878
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00186254/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.14 Odnowienie licencji oprogramowania CAD do projektowania PCB.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00378929
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KP.ZP.26.23.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie subskrypcji do posiadanej przez Zamawiającego komercyjnej oprogramowania Altium Designer Standard na okres 12 miesięcy. Subskrypcja powinna zapewniać dostęp do aktualizacji, wsparcia technicznego i platformy Altium 365 Standard.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11186,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11186,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11186,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Computer Controls sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5472147405
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11186,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2025-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |