Usługa organizacji promocji gospodarczej WL podczas rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet MKS FunFloor Lublin w ramach przygotowań oraz rundy jesiennej sezonu 2024/2025 ORLEN Superligi Kobiet
Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00474781
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00474781/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-28 12:19
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a5fdf3a-d252-49fc-960b-f2733f98ef47
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474781 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa organizacji promocji gospodarczej WL podczas rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet MKS FunFloor Lublin w ramach przygotowań oraz rundy jesiennej sezonu 2024/2025 ORLEN Superligi Kobiet
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Artura Grottgera 4
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-029
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.raczkiewicz@lubelskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa organizacji promocji gospodarczej WL podczas rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet MKS FunFloor Lublin w ramach przygotowań oraz rundy jesiennej sezonu 2024/2025 ORLEN Superligi Kobiet2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a5fdf3a-d252-49fc-960b-f2733f98ef47
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474781
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028910/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.104 Usługa promocji gospodarczej województwa lubelskiego podczas rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet MKS FunFloor Lublin w ramach przygotowań oraz rundy jesiennej sez. 2024/2025 ORLEN Superligi Kobiet
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Lubelski klub piłkarek ręcznych MKS Lublin to jeden z najbardziej utytułowanych zespołów oraz rozpoznawalnych marek sportowych w regionie i w Polsce. Za promocję na arenie krajowej i międzynarodowej organizacja uzyskała jako jeden z pierwszych w województwie tytuł Ambasadora Lubelszczyzny. Do osiągnięć klubu MKS Lublin zaliczyć można: zdobycie 22 tytułów Mistrza Polski, 11 Pucharów Polski, Super Puchar Polski oraz Puchary europejskie, w tym Puchar EHF CUP oraz Puchar CHALLENGE CUP. Idea promocji województwa lubelskiego poprzez drużynę opiera się przede wszystkim na nowoczesnym marketingu, wykorzystującym sport jako efektywny nośnik reklamy oraz narzędzie tworzenia pozytywnego wizerunku regionu. Informacja o drużynie piłkarek ręcznych MKS FunFloor Lublin pojawiać się będzie regularnie w mediach, w tym w prasie, radiu, Internecie i telewizji regionalnej przez cały okres trwania sezonu 2023/2024. Ciąg dalszy uzasadnienia w informacjach dodatkowych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OP-IV.272.61.2024.KRC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 243902,43 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji promocji gospodarczej województwa lubelskiego podczas rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet MKS FunFloor Lublin w ramach przygotowań oraz rundy jesiennej sezonu 2024/2025 ORLEN Superligi Kobiet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do wniosku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MKS Lublin S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462560809
7.3.3) Ulica: Kazimierza Wielkiego
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-611
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Ciąg dalszy uzasadnienia trybu:Wybrane mecze będą również transmitowane w telewizji. Widowiska sportowe dają znakomitą okazję do promowania Województwa Lubelskiego. Strategicznym celem jest budowanie pozytywnego, nowoczesnego wizerunku naszego regionu. Przedstawione świadczenia promocyjne Wykonawcy skutecznie utrwalą pozytywny wizerunek Województwa Lubelskiego jako Partnera wspierającego rozwój sportu w regionie oraz w kraju. Warto podkreślić, że ekwiwalent medialny MKS FunFloor Lublin za rok 2022 przekroczył 17,5 mln złotych. MKS Lublin S.A. jest jedynym organizatorem działań promocji gospodarczej podczas okresu przygotowawczego oraz rozgrywek drużyny piłki ręcznej kobiet MKS Funfloor Lublin
w II rundzie ORLEN Superligi Kobiet w sezonie 2023/2024 i jako jedyny dysponuje prawami marketingowymi dotyczącymi Klubu oraz prawami do wizerunku wszystkich swoich zawodniczek. Biorąc pod uwagę specyfikację i zakres promocji – nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.
| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |