Zagospodarowanie dwóch obszarów zlokalizowanych na ternie Sołectwa Wierzbica Osiedle poprzez przebudowę dróg, chodników i placów

GMINA WIERZBICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00412602
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00412602/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-09 08:39
Lokalizacja
Wierzbica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9dc407b5-9fca-4b27-ba6a-1e6763f2e9be
Identyfikator
9482382481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęUliczne słupy oświetlenioweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie regulacji ruchuRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
2 340 332,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00412602 z dnia 2025-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie dwóch obszarów zlokalizowanych na ternie Sołectwa Wierzbica Osiedle poprzez przebudowę dróg, chodników i placów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIERZBICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224054

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 73

1.5.2.) Miejscowość: Wierzbica

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-680

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 0

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@wierzbica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wierzbica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wierzbica.ezamawiajacy.pl/pn/WIERZBICA/demand/221894/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie dwóch obszarów zlokalizowanych na ternie Sołectwa Wierzbica Osiedle poprzez przebudowę dróg, chodników i placów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9dc407b5-9fca-4b27-ba6a-1e6763f2e9be

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412602

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00105723/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie dwóch obszarów zlokalizowanych na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle poprzez przebudowę dróg, chodników i placów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00326399

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2025.RI

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zagospodarowanie dwóch obszarów zlokalizowanych na terenie Sołectwa Wierzbica Osiedle poprzez przebudowę dróg, chodników i placów
Przedmiotem zamówienia jest:
zagospodarowanie Obszaru nr 1 na działkach gminnych i działkach należących do wspólnot mieszkaniowych nr ewid. 2077/54, 2077/55, 2077/56, 2077/57, 2077/58 i 2077/59 położonych na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, Gmina Wierzbica. Przedmiot zamówienia obejmuje: przebudowę placów i chodników z uwzględnieniem zieleni ozdobnej, małej architektury, budowę nowych chodników, przebudowę dróg budowę miejsc postojowych oraz wykonanie oświetlenia ulicznego na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, Gmina Wierzbica.
zagospodarowanie Obszaru nr 2 na działkach gminnych i działkach należących do wspólnot mieszkaniowych nr ewid. 2077/52, 2077/61, 2077/62, 2077/63, 2077/64, 2077/65, 2077/66, 2077/67, 2077/68, 2077/69 i na części dz. nr ewid. 2077/77 położonych na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, Gmina Wierzbica. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę placów i chodników z uwzględnieniem zieleni ozdobnej, małej architektury, budowę nowych chodników, przebudowę dróg budowę miejsc postojowych oraz wykonanie oświetlenia ulicznego na terenie sołectwa Wierzbica Osiedle, Gmina Wierzbica.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, objętego powyższym zadaniem znajduje się
w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
Obszar 1:
1.1 Projekty Zagospodarowania;
1.2 Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
1.3 Przedmiary robót.

Obszar 2:
1.1 Projekty Zagospodarowania;
1.2 Szczegółowe Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
1.3 Przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1891265,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5832045,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2340332,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strabag Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Geodezja, Roboty rozbiórkowe, Roboty ziemne, Podbudowy, Roboty brukarskie,
Oznakowanie pionowe, poziome i urządzenia BRD, Oświetlenie, Zieleń

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2340332,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane