Likwidacja wilgoci ścian przyziemia i spękań ścian budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Szpitalnej 2 w Brzegu (Część I) oraz przy ul. Oławskiej 64 w Brzegu (Część II)

Zarząd Nieruchomości Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00412647
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00412647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-09 08:50
Lokalizacja
Brzeg, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f25cf98d-9916-4f6a-8744-f7161cbce965
Identyfikator
7471784720
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty elewacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty murarskie i muroweTynkowanieRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

PAWEŁ RESIAKSkarbimierz, PL · lot 0
102 254,64 PLN
PAWEŁ RESIAKSkarbimierz, PL · lot 1
103 055,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00412647 z dnia 2025-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja wilgoci ścian przyziemia i spękań ścian budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Szpitalnej 2 w Brzegu (Część I) oraz przy ul. Oławskiej 64 w Brzegu (Część II)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Nieruchomości Miejskich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 160011169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: B. Chrobrego 32

1.5.2.) Miejscowość: Brzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 49-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@znmbrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.znmbrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f25cf98d-9916-4f6a-8744-f7161cbce965

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja wilgoci ścian przyziemia i spękań ścian budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Szpitalnej 2 w Brzegu (Część I) oraz przy ul. Oławskiej 64 w Brzegu (Część II)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f25cf98d-9916-4f6a-8744-f7161cbce965

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00412647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00084553/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Likwidacja wilgoci ścian przyziemia i spękań ścian budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Szpitalnej 2 w Brzegu oraz przy ul. Oławskiej 64 w Brzegu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00354511

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZO.P.05.25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 197710,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I pn. „Likwidacja wilgoci ścian przyziemia i spękań ścian budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Szpitalnej 2 w Brzegu” obejmuje wykonanie kompleksowych robót budowlanych związanych z usunięciem zawilgoceń oraz spękań ścian przyziemia budynku mieszkalnego wielorodzinnego, remontem opaski z kostki, modernizacją instalacji oświetlenia w piwnicach oraz innymi robotami towarzyszącymi. Zakres obejmuje prace: rozbiórkowe, tynkarskie, murarskie, izolacyjne, elektryczne, brukarskie i wywóz gruzu. Przedmiot zamówienia jest szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, przedmiarze robót oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących Część III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 104850,87 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II pn. „Likwidacja wilgoci ścian przyziemia i spękań ścian budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Oławskiej 64 w Brzegu” obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z usunięciem zawilgoceń ścian przyziemia oraz naprawą i renowacją ścian budynku mieszkalnego wielorodzinnego, w tym wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, prac tynkarskich, robót elewacyjnych i wentylacyjnych. Przedmiot zamówienia jest szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, przedmiarze robót oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących Część III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

4.5.5.) Wartość części: 108671,29 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102254,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102254,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102254,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Resiak Kaiser

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471611586

7.3.3) Ulica: Skarbimierz 12

7.3.4) Miejscowość: Skarbimierz

7.3.5) Kod pocztowy: 49-318

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102254,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103055,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 103055,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103055,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Resiak Kaiser

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471611586

7.3.3) Ulica: Skarbimierz 12

7.3.4) Miejscowość: Skarbimierz

7.3.5) Kod pocztowy: 49-318

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103055,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane