OPRACOWANIE WIELOBRANŻOWEJ DOKUMENTACJI PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWEJ DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN.: „PODNOSIMY JAKOŚĆ I ATRAKCYJNOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”
Gmina Miejska Przemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00474824
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00474824/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-28 12:27
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9bac0a5e-a35c-4ea6-83a5-499f46b4b7a1
- Identyfikator
- 7952319592
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474824 z dnia 2024-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE WIELOBRANŻOWEJ DOKUMENTACJI PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWEJ DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN.: „PODNOSIMY JAKOŚĆ I ATRAKCYJNOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900341
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@um.przemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9643241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OPRACOWANIE WIELOBRANŻOWEJ DOKUMENTACJI PROJEKTOWO-KOSZTORYSOWEJ DLA ZADANIA INWESTYCYJNEGO PN.: „PODNOSIMY JAKOŚĆ I ATRAKCYJNOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bac0a5e-a35c-4ea6-83a5-499f46b4b7a1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003456/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.12 Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Podnosimy jakość i atrakcyjność kształcenia zawodowego"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00446124
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 321893,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe Nr 1 – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 przy ul. Aleksandra Dworskiego nr 99, 97, 97A w Przemyślu; działka nr 98 obręb 212 – opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej z audytem energetycznym w zakresie termomodernizacji i remontu 2 budynków praktycznej nauki zawodów, wymiany stolarki drzwiowej w 2 budynkach dydaktycznych oraz remontu instalacji kanalizacji deszczowej i wodociągowej, nawierzchni , monitoring zewnętrzny, strefa zielona rekreacyjna;4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej
4.5.5.) Wartość części: 223980,72 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe Nr 2 – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 przy ul. Izydory Kossowskiej 1 w Przemyślu; działki nr 1738, 1784, 1757, obręb 207 - opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dostosowania budynków na potrzeby szkolnictwa zawodowego w zakresie remontu dachu, instalacji sanitarnych, elektrycznych, c.o., wymiany drzwi wewnętrznych, wymiany okien w Sali gimnastycznej, monitoring zewnętrzny i wewnętrzny.4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.5.) Wartość części: 97912,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2024-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |