Plan remediacji dla szkody w środowisku w m. Brzęczkowice

REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00474907
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00474907/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-28 12:42
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-215a79d3-10e3-4652-a0ab-29135c08eaa2
Identyfikator
7542954917
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kontroli jakości środowiskaUsługi monitoringu lub kontroli skażenia wód gruntowychUsługi doradcze w zakresie skażenia glebyUsługi badania zanieczyszczenia

Wykonawcy

1 przyznane

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. – lider konsorcjumPoznań, PL · lot 0
6150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00474907 z dnia 2024-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Plan remediacji dla szkody w środowisku w m. Brzęczkowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: REGIONALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA W OPOLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 160221317

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Firmowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-594

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@opole.rdos.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-opole

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-215a79d3-10e3-4652-a0ab-29135c08eaa2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Plan remediacji dla szkody w środowisku w m. Brzęczkowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-215a79d3-10e3-4652-a0ab-29135c08eaa2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00474907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00208959/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Badania szczegółowe oraz projekt planu remediacji dla szkody w środowisku w powierzchni ziemi w m. Brzęczkowice dz. Ew. nr 73/7

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00439353

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WOF.261.1.90.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 20325,20 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8130 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektu planu remediacji zanieczyszczonego terenu (dokumentacji), który będzie stanowił podstawę do wydania decyzji administracyjnej, o której mowa w art. 17 ust. 2 ustawy z dnia 13 kwietnia 2007 r. o zapobieganiu szkodom w środowisku i ich naprawie (Dz. U. z 2020r. poz.2187).

4.5.3.) Główny kod CPV: 90714500-0 - Usługi kontroli jakości środowiska

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90733700-1 - Usługi monitoringu lub kontroli skażenia wód gruntowych

90732400-1 - Usługi doradcze w zakresie skażenia gleby

90715000-2 - Usługi badania zanieczyszczenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5227,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17720 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6150 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROTE-TECHNOLOGIE DLA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300023799

7.3.3) Ulica: ul. Franciszka Firlika 26

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-692

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-01
2024-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi