Przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w podziale na części.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00413318
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00413318/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-09 11:18
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac9cffd2-d2db-44bb-94fb-6f16db543d20
Identyfikator
1131948935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowegoUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwaUsługi edukacji osób dorosłych oraz inne

Wykonawcy

10 przyznanych

Adam SidorukWarszawa, PL
Paweł PrzestrzelskiWarszawa, PL
Ventus Jacek OlchawskiZielonka, PL
ŁUKASZ ZBORALSKINowa Iwiczna, PL
Ventus Jacek OlchawskiZielonka, PL
Robert NiedbałkoChyliczki, PL
Robert NiedbałkoChyliczki, PL
Ventus Jacek OlchawskiZielonka, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00413318 z dnia 2025-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w podziale na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013035534

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Odlewnicza 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-231

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@word.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.word.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac9cffd2-d2db-44bb-94fb-6f16db543d20

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojewódzka samorządowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Umowy ramowej

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w podziale na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac9cffd2-d2db-44bb-94fb-6f16db543d20

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00413318

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00082966/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w podziale na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00319547

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WFK.26.17.2025.SR

4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 450200

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Szkolenie z zakresu kierowania ruchem drogowym.
2. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części I.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 48400 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Kurs reedukacyjny - problematyka przeciwalkoholowa i przeciwdziałania narkomanii
2. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 42400 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Kurs reedukacyjny - problematyka przeciwalkoholowa i przeciwdziałania narkomanii.
2. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części III.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 155400 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Szkolenie dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego (Punkty Karne).
2.Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części IV.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 115800 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Szkolenie dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego (Punkty Karne).
2. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części V.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 43600 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Szkolenie z zakresu zabezpieczenia miejsc zdarzeń drogowych.
2. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części VI.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 5400 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Szkolenie z zakresu kontroli ruchu drogowego dla strażników gminnych (miejskich), pracowników zarządów dróg,
strażników leśnych i funkcjonariuszy Straży Parku.
2. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części VII.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 16600 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Szkolenie dla kandydatów na egzaminatorów - kurs podstawowy.
2. Warsztaty doskonalenia zawodowego egzaminatorów.
3. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części VIII.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 7400 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Szkolenie dla kandydatów na egzaminatorów - kurs podstawowy.
2. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części IX.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 12200 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Szkolenie dla kandydatów na egzaminatorów - kurs podstawowy.
2. Inne szkolenia z wykorzystaniem kompetencji części X.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne

4.5.5.) Wartość części: 3000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Adam Sidoruk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5651314110

7.3.3) Ulica: Zwycięzców 3/5 m.14

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-936

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Przestrzelski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241647160

7.3.3) Ulica: Jagiellońska 49a m.7

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-301

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ventus Jacek Olchawski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6761169106

7.3.3) Ulica: Sienkiewicza 7

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-220

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 155400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Twemedia.pl Łukasz Zboralski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932274626

7.3.3) Ulica: Zimowa 57/1

7.3.4) Miejscowość: Nowa Iwiczna

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ventus Jacek Olchawski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6761169106

7.3.3) Ulica: Sienkiewicza 7

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-220

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Robert Niedbałko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971060379

7.3.3) Ulica: Orzechowa 8a/8b

7.3.4) Miejscowość: Chyliczki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Robert Niedbałko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7971060379

7.3.3) Ulica: Orzechowa 8a/8b

7.3.4) Miejscowość: Chyliczki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ventus Jacek Olchawski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6761169106

7.3.3) Ulica: Sienkiewicza 7

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 05-220

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wszyscy Wykonawcy z którymi Zamawiający zawarł umowę ramową dla Części: od I do VIII na podstawie art. 314 ust. 1 pkt 1 Pzp.

1.Nazwa i adres Wykonawcy: Paweł Przestrzelski
03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 49a m. 7
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część I – 48 400,00 zł
Część II – 42 400,00 zł
Część IV – 115 800,00 zł
Część VI – 5 400,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.08.2025 r., na okres 12 miesięcy.

2. Nazwa i adres Wykonawcy: Robert Niedbałko
05-500 Chyliczki ul. Orzechowa 8a/8b
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część I – 48 400,00 zł
Część II – 42 400,00 zł
Część IV – 115 800,00 zł
Część VI – 5 400,00 zł
Część VII – 16 600,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.08.2025 r., na okres 12 miesięcy.

3. Nazwa i adres Wykonawcy: Adam Sidoruk
03-936 Warszawa, ul. Zwycięzców 3/5 m. 14
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część I – 48 400,00 zł
Część II – 42 400,00 zł
Część IV – 115 800,00 zł
Część VI – 5 400,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.08.2025 r., na okres 12 miesięcy.

4.Nazwa i adres Wykonawcy: Natalia Jankowska
05-500 Piaseczno, ul. Strusia 7D m. 2
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część II – 42 400,00 zł
Część III – 155 400,00 zł
Część V – 43 600,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.08.2025 r., na okres 12 miesięcy.

5. Nazwa i adres Wykonawcy: ESSE Daniel Bardzik
01-858 Warszawa, ul. Rudnickiego 3A/145
NIP: 5251286261
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część III – 155 400,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.08.2025 r., na okres 12 miesięcy.

6. Nazwa i adres Wykonawcy: Michał Kulkowski, psychoterapia, psychoedukacja, szkolenia rozwojowe
04-965 Warszawa, ul. Zagórzańska 54 e/1
NIP: 5213326780
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część III – 155 400,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.08.2025 r., na okres 12 miesięcy.

7. Nazwa i adres Wykonawcy: VENTUS Jacek Olchawski
05-220 Zielonka, ul. Sienkiewicza 7
NIP: 6761169106
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część III – 155 400,00 zł
Część V – 43 600,00 zł
Część VIII – 7 400,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.08.2025 r., na okres 12 miesięcy.

8. Nazwa i adres Wykonawcy: LUBIĘ BYĆ Sp. Z o.o Marcin Okoński
00-644 Warszawa, ul. Polna 54 m.66
NIP: 7011242236
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część III – 155 400,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.08.2025 r., na okres 12 miesięcy.

9. Nazwa i adres Wykonawcy: Twemedia.pl Łukasz Zboralski
05-500 Nowa Iwiczna ul. Zimowa 57/1.
NIP: 5932274626
Maksymalna wartość nominalna zobowiązania:
Część IV – 115 800,00 zł
Umowa zawarta w dniu 01.09.2025 r., na okres 12 miesięcy.
2025-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi