Usługi migracji systemu poczty elektronicznej z lokalnego serwera, użytkowanego przez Zamawiającego, do usługi poczty elektronicznej w chmurze
Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00413902
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00413902/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-09 13:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c6140df-031e-4f2c-93d2-bf16ac3e3aea
- Identyfikator
- 5261048480
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi poczty elektronicznej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00413902 z dnia 2025-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi migracji systemu poczty elektronicznej z lokalnego serwera, użytkowanego przez Zamawiającego, do usługi poczty elektronicznej w chmurze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bgpz2025@uprp.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uprp.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4c6140df-031e-4f2c-93d2-bf16ac3e3aea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ochrona własności przemysłowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi migracji systemu poczty elektronicznej z lokalnego serwera, użytkowanego przez Zamawiającego, do usługi poczty elektronicznej w chmurze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c6140df-031e-4f2c-93d2-bf16ac3e3aea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00413902
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00106048/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Migracja systemu poczty elektronicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wynagrodzenie netto Wykonawcy z tytułu realizacji Umowy będzie współfinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycji 3.1.1. „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”, Konkursu Grantowego – Cyberbezpieczny Rząd w ramach realizacji projektu „CyberPatent”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00398637
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BG-PZ.26.20.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi migracji systemu poczty elektronicznej z lokalnego serwera, użytkowanego przez Zamawiającego, do usługi poczty elektronicznej w chmurze obliczeniowej z rozwiązaniami bezpieczeństwa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 64216120-0 - Usługi poczty elektronicznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2025-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |