Dostawa i montaż drzwi dymoszczelnych ppoż. w ciągach komunikacyjnych na 2 i 3 piętrze w segmencie B budynku Prokuratury Krajowej przy ul. Postępu 3 w Warszawie.
Prokuratura Krajowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00414382
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00414382/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-09 14:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9615d6b-95da-4a19-8f90-52d38ec604b7
- Identyfikator
- 5213725847
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie stolarki budowlanejUsługi instalowania sprzętu przeciwpożarowegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00414382 z dnia 2025-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż drzwi dymoszczelnych ppoż. w ciągach komunikacyjnych na 2 i 3 piętrze w segmencie B budynku Prokuratury Krajowej przy ul. Postępu 3 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Krajowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363918998
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Postępu 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-676
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.pk.baf@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9615d6b-95da-4a19-8f90-52d38ec604b71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż drzwi dymoszczelnych ppoż. w ciągach komunikacyjnych na 2 i 3 piętrze w segmencie B budynku Prokuratury Krajowej przy ul. Postępu 3 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9615d6b-95da-4a19-8f90-52d38ec604b7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00414382
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00123893/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Dostosowanie przegród budowlanych do wymogów ochrony przeciwpożarowej w ciągach komunikacyjnych w budynku Prokuratury Krajowej przy ul. Postępu 3 w Warszawie - II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00366088
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1001-10.261.24.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż drzwi dymoszczelnych ppoż. w ciągach komunikacyjnych na 2 i 3 piętrze w segmencie B budynku Prokuratury Krajowej przy ul. Postępu 3 w Warszawie (w formule „zaprojektuj i wybuduj”).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
51700000-9 - Usługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na to, że jedyna złożona w przedmiotowym postepowaniu oferta tj. oferta Zatos Adrian Zych, Łachoń 6, 06-120 Winnica (oferta nr 1) podlega odrzuceniu, Zamawiający postanawia unieważnić postępowanie.| 2025-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |