Roboty budowlane w budynku zarządzanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie pn. Modernizacja wejścia do sali konferencyjnej na II piętrze.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00414594
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00414594/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-09 18:18
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46d9874c-d3d8-45da-8536-6f5379a12859
Identyfikator
8133485443
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00414594 z dnia 2025-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w budynku zarządzanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie pn. Modernizacja wejścia do sali konferencyjnej na II piętrze.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180193953

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Hetmańska 9

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-045

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rops.rzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rops.rzeszow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1155313

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w budynku zarządzanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie pn. Modernizacja wejścia do sali konferencyjnej na II piętrze.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46d9874c-d3d8-45da-8536-6f5379a12859

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00414594

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041415/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja wejścia do sali konferencyjnej na II piętrze budynku ROPS

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

projekt pn. „Dostępny ROPS”, dofinansowany ze środków PFRON w ramach programu „Dostępna przestrzeń publiczna” umowa nr PPA/000018/09/D.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00367276

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.261.52.2025.PR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 11694,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych związanych z modernizacją wejścia do sali konferencyjnej na II piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Hetmańskiej 9 w Rzeszowie, zarządzanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
Załącznik nr 3 do SWZ - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB),
Załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy,
Załącznik nr 5 do SWZ – Przedmiar,
Załącznik nr 6 do SWZ – Projekt techniczny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono wyłącznie jedną ofertę. Oferta z najniższą ceną opiewa na kwotę 21 537,77 złotych brutto. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 16 500,00 złotych brutto. Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, do wartości najniższej oferty. W związku z powyższym, Zamawiający unieważnia postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21537,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 21537,77 PLN

2025-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane