„Dowóz dzieci i młodzieży do szkół oraz ze szkół do miejsc zamieszkania na terenie gminy Kobiele Wielkie w roku szkolnym 2025/2026”- część 2

Gmina Kobiele Wielkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00414756
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00414756/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-10 08:06
Lokalizacja
Kobiele Wielkie, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-958a722a-23db-4679-968e-4a6a3e01e4fb
Identyfikator
7722259751
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

BEATA GÓRKAKłomnice, PL · lot 0
81 489,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00414756 z dnia 2025-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz dzieci i młodzieży do szkół oraz ze szkół do miejsc zamieszkania na terenie gminy Kobiele Wielkie w roku szkolnym 2025/2026”- część 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobiele Wielkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648037

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Reymonta

1.5.2.) Miejscowość: Kobiele Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-524

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44/6814412

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kobielewielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kobielewielkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kobielewielkie.logintrade.net/zapytania,str2.html?rodzaj=ustawowe&return_to=/zapytania,wedycji,propozycje.html?rodzaj=ustawowe&id_zapytanie=207041

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dowóz dzieci i młodzieży do szkół oraz ze szkół do miejsc zamieszkania na terenie gminy Kobiele Wielkie w roku szkolnym 2025/2026”- część 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-958a722a-23db-4679-968e-4a6a3e01e4fb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00414756

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011628/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Dowóz dzieci i młodzieży do szkół oraz ze szkół do miejsc zamieszkania na terenie gminy Kobiele Wielkie w roku szkolnym 2025/2026.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00374264

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 75453,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dowozu dzieci niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Radomsku ul. Piastowska 12 oraz ze szkoły do miejsc zamieszkania, na terenie gminy Kobiele Wielkie, w roku szkolnym 2025/2026 wraz z zapewnieniem opiekuna na czas przejazdu, w okresie od 1 września 2025 r. do 26 czerwca 2026 r., zgodnie ze wstępną specyfikacją tras dowozu i odwozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Kobiele Wielkie do Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Radomsku ul. Piastowska 12 stanowiącą załącznik nr 8 (zwanych dalej również zbiorczo dziećmi lub uczniami).
3.2. Dowóz i odwóz obejmuje:
1) Dziecko niepełnosprawne zamieszkałe Kobiele Małe Kolonia;
2) Dziecko niepełnosprawne zamieszkałe Kobiele Wielkie ul. Partyzancka;
3) 2 dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych Huta Drewniana Kolonia;
wg następującego harmonogramu:
Zakres trasy 1:
Kobiele Małe Kolonia - Huta Drewniana Kolonia - Kobiele Wielkie (ul. Partyzancka) - Radomsko (ul. Piastowska 12)
Ogółem ok. 23 km
Zakres trasy 2:
Radomsko (ul. Piastowska 12) – Kobiele Wielkie (ul. Partyzancka) - Kobiele Małe Kolonia – Huta Drewniana Kolonia
Ogółem ok. 23 km

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82999 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82999 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUS-LINE BEATA GÓRKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 242817713

7.3.3) Ulica: ul. Leśna 3

7.3.4) Miejscowość: Rzeki Wielkie

7.3.5) Kod pocztowy: 42-270

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81489,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-05 do 2026-06-26
2025-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi