UTWORZENIE WASILKOWSKIEGO CENTRUM SPRAW SPOŁECZNYCH POPRZEZ PRZEBUDOWĘ Z ROZBUDOWĄ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W WASILKOWIE
GMINA WASILKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00414773
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00414773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-10 08:13
- Lokalizacja
- Wasilków, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caac2d20-b02c-402c-9c76-3fe215c15933
- Identyfikator
- 9662104341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00414773 z dnia 2025-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
UTWORZENIE WASILKOWSKIEGO CENTRUM SPRAW SPOŁECZNYCH POPRZEZ PRZEBUDOWĘ Z ROZBUDOWĄ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W WASILKOWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WASILKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Białostocka 7
1.5.2.) Miejscowość: Wasilków
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-010
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wasilkow.pl, m.siedlecki@wasilkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wasilkow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-caac2d20-b02c-402c-9c76-3fe215c159331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
UTWORZENIE WASILKOWSKIEGO CENTRUM SPRAW SPOŁECZNYCH POPRZEZ PRZEBUDOWĘ Z ROZBUDOWĄ BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO W WASILKOWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caac2d20-b02c-402c-9c76-3fe215c15933
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00414773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00014048/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wasilkowskie Centrum Spraw Społecznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00346785
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SS.271.8.2025.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utworzenie Wasilkowskiego Centrum Spraw Społecznych w ramach zadania inwestycyjnego: PRZEBUDOWA BUDYNKU URZĘDU MIEJSKIEGO PRZY ULICY BIAŁOSTOCKIEJ 7, NA DZ. NR EWID 3009/5, 3009/6, 2543, 3039/2, OBRĘB 0013 WASILKÓW, JEDNOSTKA EWIDENCYJNA WASILKÓW.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45410000-4 - Tynkowanie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i na dzień czynności Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty wykazującej cechy oferty najkorzystniejszejSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
| 2025-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |