Zakup mebli biurowych i kuchennych

Ministerstwo Aktywów Państwowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00415081
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00415081/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-10 09:42
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f31a65d-effc-4fe8-8cb6-c413226f3c22
Identyfikator
7010528752
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweKuchnie do zabudowyFotele

Wykonawcy

1 przyznane

EVERSPACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
480 717,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00415081 z dnia 2025-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup mebli biurowych i kuchennych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Aktywów Państwowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363209612

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krucza 36 / Wspólna 6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-522

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 695 86 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e-zamowienia@map.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f31a65d-effc-4fe8-8cb6-c413226f3c22

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup mebli biurowych i kuchennych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f31a65d-effc-4fe8-8cb6-c413226f3c22

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00415081

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00123145/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Zakup mebli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00337861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BA.V.260.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 418248,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup mebli biurowych i kuchennych na potrzeby Ministerstwa Aktywów Państwowych. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia po zawarciu umowy będzie stanowił załącznik do umowy. Zamówienie obejmuje: 39130000-2 – Meble biurowe,
39113100-8 – Fotele
39141400-6 – Kuchnie do zabudowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39141400-6 - Kuchnie do zabudowy

39113100-8 - Fotele

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 480717,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 480717,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 480717,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Everspace Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142332278

7.3.3) Ulica: Przeworska 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-382

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 480717,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

2025-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy