Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu wywrotka o napędzie elektrycznym o DMC do 3,5 tony

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "WODBAR" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00475163
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00475163/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-28 13:32
Lokalizacja
Barcin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd48113e-3798-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
5560004243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

GP TRUCK TRADING SPÓŁKA CYWILNA GRZEGORZ KĄDZIELA, AGNIESZKA KĄDZIELAWarszawa, PL · lot 0
430 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00475163 z dnia 2024-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu wywrotka o napędzie elektrycznym o DMC do 3,5 tony

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "WODBAR" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090033498

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Barcin

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-190

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 3836444

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wodbar.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodbar.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fd48113e-3798-11ef-880f-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu wywrotka o napędzie elektrycznym o DMC do 3,5 tony

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd48113e-3798-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475163

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395860

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-1/TT/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 360000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego typu wywrotka o napędzie elektrycznym o DMC do 3,5 tony, zwanym także w dalszej części „przedmiotem zamówienia".
3.2. Szczegóły opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
3.3. Mogące występować w dokumentach zamówienia wraz z załącznikami wskazanie znaków towarowych, patentów łub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę zostały użyte wyłącznie w celu wskazania założonego standardu przyjętych rozwiązań i stanowią warunek równoważności dla rozwiązań zamiennych. Należ każdorazowo przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny".
3.4. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
34144900-7 - pojazdy elektryczne
3.5. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający nie dopuszczą składania ofert częściowych.
Zamawiający wskazuje, że zamówienie ze względów technicznych i organizacyjnych, tworzy nierozerwalną całość i tym samym jest niepodzielne na części w rozumieniu z art. 25 ust. 2 ustawy Pzp. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na to,
że podział taki groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców" w zakresie szybkiej i sprawnej dostawy realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Niedokonanie podziału zamówienia podyktowane było zatem względami organizacyjnymi oraz charakterem przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 430500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GP Truck Trading s.c. Grzegorz Kądziela, Agnieszka Kądziela

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Grzegorz Kądziela - wspólnik spółki cywilnej GP Truck Trading s.c. G. Kądziela A. Kądziela; Agnieszka Kądziela - wspólnik spółki cywilnej GP Truck Trading s.c. G. Kądziela a. Kądziela

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213290013

7.3.3) Ulica: Hoserów 13

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-995

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2024-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy