Zagospodarowanie terenu boiska sportowego Szydłowianka Szydłowiec

GMINA SZYDŁOWIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00475164
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00475164/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-28 13:32
Lokalizacja
Szydłowiec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab7741bf-2d39-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
7991913158
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty nawadniająceWznoszenie ogrodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

WATERKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBochnia, PL · lot 0
256 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00475164 z dnia 2024-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu boiska sportowego Szydłowianka Szydłowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZYDŁOWIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223391

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: RYNEK WIELKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szydlowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szydlowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab7741bf-2d39-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu boiska sportowego Szydłowianka Szydłowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab7741bf-2d39-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475164

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00077155/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Zagospodarowanie terenu boiska sportowego Szydłowianka Szydłowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00385457

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Zagospodarowanie terenu boiska klubu sportowego Szydłowianka Szydłowiec”.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie n/w robót:
a) budowę systemu nawodnienia boiska głównego
System nawadniania murawy boiska piłkarskiego w postaci 18 zraszaczy. Układ rurociągów zasilających stanowi pierścień dookoła płyty boiska z rur polietylenowych HDPE śr. 40 układanych na głębokości 0,6-0,8 m poniżej powierzchni terenu. Przyłącze śr. 50 mm z zabudowaną zasuwą odcinającą z zaworem kulowym i złączką do węża umożliwiającą podłączenie kompresora sprężonego powietrza w celu przedmuchania całej instalacji przed okresem zimowym. Do podłączenia zraszaczy na rurociągu zabudować trójniki ze złączką elastyczną. W wykopie obok rury ułożyć przewody elektryczne YKY 2x1,5mm2 dla każdego elektrozaworu stanowiącego wyposażenie zraszacza. Zraszacze z gumową donicą o głębokości 12 cm, wynurzane. Sterownik, czujnik deszczu.
b) budowę ogrodzenia oddzielającego boisko od trybun
Szerokość przęsła 2,50 m, wysokość ogrodzenia 1,20 m, wymiary panelu 2500x1030 mm. Panel kratowy z przetłoczeniami – średnica drutu poziomego 8 mm, pionowego 6mm, rozmiar oczka 50x200 mm. Elementy ogrodzenia mocowane do słupków stalowych 80x80x3 mm osadzonych w fundamentach betonowych. Wymiary fundamentu 40x40x110 cm. Kolor ogrodzenia RAL 5015. Furtka ogrodzeniowa – skrzydło w konstrukcji zamkniętej, średnica drutu poziomego 8 mm, pionowego 8mm, rozmiar oczka 50x200 mm. Brama dwuskrzydłowa o wymiarach 1,2 x5,0 m. Wypełnienie skrzydła: panel kratowy średnica drutu poziomego 8 mm, pionowego 8mm, rozmiar oczka 50x200 mm.
c) budowę systemu nawodnienia boiska treningowego
System nawadniania murawy boiska piłkarskiego w postaci 12 zraszaczy. Rurociągi zasilające z rur polietylenowych HDPE śr. 40 układanych na głębokości 0,6-0,8 m poniżej powierzchni terenu. Przyłącze śr. 50 mm z zabudowaną zasuwą odcinającą z zaworem kulowym i złączką do węża umożliwiającą podłączenie kompresora sprężonego powietrza w celu przedmuchania całej instalacji przed okresem zimowym. Do podłączenia zraszaczy na rurociągu zabudować trójniki ze złączką elastyczną. W wykopie obok rury ułożyć przewody elektryczne YKY 2x1,5mm2 dla każdego elektrozaworu stanowiącego wyposażenie zraszacza. Zraszacze z gu-mową donicą o głębokości 12 cm, wynurzane. Sterownik, czujnik deszczu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232120-9 - Roboty nawadniające

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 256500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 256500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WATERKS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 123017614

7.3.3) Ulica: Krzeczowska 140B

7.3.4) Miejscowość: Bochnia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-700

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie ogrodzenia

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 256500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane