Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach zad. Cyberbezpieczny Samorząd w realizacji projektu: Poprawa cyberbezpieczeństwa w gm. Zagórów

GMINA ZAGÓRÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00416118
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00416118/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-10 13:05
Lokalizacja
Zagórów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-786420cf-0c5f-4335-be38-b1e51be4bd5f
Identyfikator
6671688676
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwaniaPakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ OWCZARZAKŚroda Wielkopolska, PL · lot 2
13 784,61 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00416118 z dnia 2025-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach zad. Cyberbezpieczny Samorząd w realizacji projektu: Poprawa cyberbezpieczeństwa w gm. Zagórów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAGÓRÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019496

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 4

1.5.2.) Miejscowość: Zagórów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-410

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.8.) Numer faksu: umg@zagorow.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umg@zagorow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-786420cf-0c5f-4335-be38-b1e51be4bd5f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach zad. Cyberbezpieczny Samorząd w realizacji projektu: Poprawa cyberbezpieczeństwa w gm. Zagórów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-786420cf-0c5f-4335-be38-b1e51be4bd5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00416118

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00073454/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Cyberbezpieczny Samorząd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowanie ze środków Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027. Priorytet II : Zaawansowane usługi cyfrowe. Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa. Konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny samorząd”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IKZP.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 191000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania wraz instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd” w celu realizacji projektu „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Zagórów”

Przedmiotem zamówienia jest "Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach Konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0205/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024, Fundusze europejskie na rozwój cyfrowy 2021-2027 (FERC) priorytet II: zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz rzeczowy i ilościowy sprzętu zostały przedstawione w niniejszym OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA,

Zamówienie zostało podzielone na 3 części:

Część I.
,,Dostawa Kolektora Logów dla Urzędu Miejskiego w Zagórowie”
Szczegółowy opis zawiera zał. nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.5.) Wartość części: 49000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania wraz instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd” w celu realizacji projektu „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Zagórów”

Przedmiotem zamówienia jest "Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach Konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0205/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024, Fundusze europejskie na rozwój cyfrowy 2021-2027 (FERC) priorytet II: zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz rzeczowy i ilościowy sprzętu zostały przedstawione w niniejszym OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA,

Zamówienie zostało podzielone na 3 części:

Część II.
„Dostawa serwera plików z dyskami dla jednostek organizacyjnych Gminy Zagórów”

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.5.) Wartość części: 109000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania wraz instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach zadania „Cyberbezpieczny Samorząd” w celu realizacji projektu „Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Zagórów”

Przedmiotem zamówienia jest "Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania wraz instalacją, konfiguracją i uruchomieniem w ramach Konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0205/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024, Fundusze europejskie na rozwój cyfrowy 2021-2027 (FERC) priorytet II: zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2. – wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz rzeczowy i ilościowy sprzętu zostały przedstawione w niniejszym OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA,

Zamówienie zostało podzielone na 3 części:

Część III.
,,Zakup oprogramowania do monitorowania oraz inwentaryzowania infrastruktury komputerowej (liczba stacji roboczych 30) na okres 12 m-cy wraz z instalacją, konfiguracją i instruktarzem stanowiskowym”

Szczegółowy zakres zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia – OPZ stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.) Wartość części: 33500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13784,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22124,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13784,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PAWEŁ OWCZARZAK EUPOL

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 634288243

7.3.3) Ulica: ul. Lecha Palinkiewicza 3

7.3.4) Miejscowość: Środa Wielkopolska

7.3.5) Kod pocztowy: 63-000

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13784,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy