Wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej

STOWARZYSZENIE INICJATYW EDUKACYJNYCH "PRO EDUCATIO"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00417538
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00417538/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-11 09:44
Lokalizacja
Ostrów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f52041d7-fc48-4035-bf37-bf866b7875d1
Identyfikator
7141878760
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweKładzenie glazuryInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówŚcianki działoweInstalowanie nawierzchni podłogowychWykładanie ścianMocowaniaRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ KOPYŚĆMaciejowice, PL · lot 0
176 758,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00417538 z dnia 2025-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE INICJATYW EDUKACYJNYCH "PRO EDUCATIO"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432713702

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Unicka 5

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-110

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kierownik@wtzostrowlubelski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wtzostrowlubelski.blogspot.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f52041d7-fc48-4035-bf37-bf866b7875d1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f52041d7-fc48-4035-bf37-bf866b7875d1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00417538

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00371793

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 160972,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie kompleksowego remontu łazienek w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Placówka dostępna dla osób z niepełnosprawnościami zajmuje parter budynku Internatu Zespołu Szkół w Ostrowie Lubelskim ul. Unicka 5B, 21-110 Ostrów Lubelski. Remont dotyczy 4 łazienek (w jednej z łazienek znajduje się kabina prysznicowa, jedna łazienka dostępna dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim). Remont obejmuje roboty rozbiórkowe budowlane, demontaż instalacji sanitarnych, roboty instalacji sanitarnych, roboty elektryczne, montaż uchwytów i przycisków przyzywowych dla osób z niepełnoprawnościami, wyłożenie ścian płytkami 60x60 cm, wyłożenie posadzek płytkami antypoślizgowymi, roboty malarskie, montaż stolarki drzwiowej. Prace remontowe wykonane zgodnie z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi przepisami i normami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45431200-9 - Kładzenie glazury

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

44112310-4 - Ścianki działowe

45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych

45432210-9 - Wykładanie ścian

44523200-4 - Mocowania

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176578,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176578,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budman Grzegorz Kopyść

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8262201287

7.3.3) Ulica: Rynek 40

7.3.4) Miejscowość: Maciejowice

7.3.5) Kod pocztowy: 08-480

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176758,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane