Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Złotostockiej 7 w Kamieńcu Ząbkowickim

Gmina Kamieniec Ząbkowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00417915
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00417915/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-11 10:59
Lokalizacja
Kamieniec Ząbkowicki, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d27fee94-ab86-4a69-a27c-ea8194e05fc7
Identyfikator
8871635266
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania systemów zasilania energią elektrycznąGeotechniczne usługi inżynieryjneUsługi projektowania fundamentówArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenuRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychInstalowanie szatniRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Wykonawcy

1 przyznane

RADOSŁAW TELENGACzęstochowa, PL · lot 0
3 688 524 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00417915 z dnia 2025-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012”
przy ul. Złotostockiej 7 w Kamieńcu Ząbkowickim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieniec Ząbkowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718449

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ząbkowicka

1.5.2.) Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-230

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kamienieczabkowicki.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kamienieczabkowicki.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kamienieczabkowicki.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012”
przy ul. Złotostockiej 7 w Kamieńcu Ząbkowickim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d27fee94-ab86-4a69-a27c-ea8194e05fc7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00417915

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057350/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Złotostockiej 7 w Kamieńcu Ząbkowickim - przywrócenie funkcjonalności infrastruktury sportowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00346952

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPRI.271.9.2025.KB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Obiekt stanowi część kompleksu sportowego Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „ZAMEK” Kamieniec Ząbkowicki. Kompleks Orlik 2012 zlokalizowany jest w Kamieńcu Ząbkowickim, na działce nr ew. 1111, obręb: Kamieniec Ząbk.I o łącznej powierzchni ca 3,0 ha (30 000 m2). Adres nieruchomości: ul. Złotostocka 7. kompleks sportowy ORLIK leży w południowo-wschodniej części działki.
b) Zadanie realizowane jest w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”.
c) Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania Inwestycyjnego w ramach Programu Odbudowy Infrastruktury Sportowej „Odbudowa kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy ul. Złotostockiej w Kamieńcu Ząbkowickim".

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

71325000-2 - Usługi projektowania fundamentów

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45212230-7 - Instalowanie szatni

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3688524 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4920000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3688524 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TEL-BRUK Radosław Telenga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 76913872,57

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3688524 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane