"Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego, komputerowego oraz pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych w Gminie Nowe" z podziałem na części.

SAMORZĄDOWA ADMINISTRACJA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NOWEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00418007
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00418007/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-11 11:14
Lokalizacja
Nowe, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d6dbdc3-b639-445f-adaa-dd3eeeb5bcde
Identyfikator
5591424035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznySprzęt związany z komputeramiKomputery przenośneUrządzenia multimedialnePakiety oprogramowania antywirusowegoMeble

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ KREJAWielki Bukowiec, PL · lot 0
449 589,67 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00418007 z dnia 2025-09-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego, komputerowego oraz pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych w Gminie Nowe" z podziałem na części.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMORZĄDOWA ADMINISTRACJA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W NOWEM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001112669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Myśliwska 2 lokal B

1.5.2.) Miejscowość: Nowe

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-170

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 523328568

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: saponowe@o2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://saponowe.naszaplacowka.pl/bip/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d6dbdc3-b639-445f-adaa-dd3eeeb5bcde

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja Samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego, komputerowego oraz pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych w Gminie Nowe" z podziałem na części.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d6dbdc3-b639-445f-adaa-dd3eeeb5bcde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00418007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00142551/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego, komputerowego oraz pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych w Gm. Nowe w proj.„Podniesienie kompetencji edukacyjnych nauczycieli i uczniów szkół gm. Nowe”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Podniesienie kompetencji edukacyjnych nauczycieli i uczniów szkół gminy Nowe

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00197160

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.2.2025.UK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 388332,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 1 - "Zakup i dostawa sprzętu multimedialnego
i komputerowego dla szkół podstawowych w gminie Nowe":

1) Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem, 86-170 Nowe, ul. Myśliwska 2b

Zakres części 1 przedmiotu zamówienia obejmuje zakup i dostawę asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do niniejszego SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30213100-6 - Komputery przenośne

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

39100000-3 - Meble

4.5.5.) Wartość części: 388332,45 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - przedmiot zamówienia "Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla szkół podstawowych w gminie Nowe":

1) Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem, 86-170 Nowe, ul. Myśliwska 2b

Zakres części 2 przedmiotu zamówienia obejmuje zakup i dostawę asortymentu wymienionego w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego

39100000-3 - Meble

4.5.5.) Wartość części: 110337,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388332,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498215,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388332,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TeduExpert Łukasz Kreja

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5922065631

7.3.3) Ulica: Wielki Bukowiec 100

7.3.4) Miejscowość: Wielki Bukowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 83-220

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 449589,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227658 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227658 PLN

2025-09-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy