Remont drogi gminnej 363884K Ochotnica Dolna – Lubańskie w km 1+050-1+440 położonej w Ochotnicy Dolnej
Gmina Ochotnica Dolna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00418082
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00418082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-11 11:24
- Lokalizacja
- Ochotnica Dolna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e56efce7-18be-4fbf-bef1-50220cb39d61
- Identyfikator
- 7352834179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00418082 z dnia 2025-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 363884K Ochotnica Dolna – Lubańskie w km 1+050-1+440 położonej w Ochotnicy Dolnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ochotnica Dolna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892587
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dłubacze 160
1.5.2.) Miejscowość: Ochotnica Dolna
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-452
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.jablonska.chytla@ochotnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ochotnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e56efce7-18be-4fbf-bef1-50220cb39d611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 363884K Ochotnica Dolna – Lubańskie w km 1+050-1+440 położonej w Ochotnicy Dolnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e56efce7-18be-4fbf-bef1-50220cb39d61
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00418082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113379
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZ.271.1.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej 363884K Ochotnica Dolna - Lubańskie w km 1+050 - 1+440, położonej w Ochotnicy Dolnej.
2. Zakres robót obejmuje:
1) Stabilizację cementową odcinka żwirowo-ziemnego:
a) roboty ziemne i kształtowanie skarp ziemnych,
b) stabilizację skarp płytami betonowymi ażurowymi,
c) profilowanie i zagęszczenie podłoża,
d) podbudowę dolną z kruszywa łamanego gr. 15cm – kruszywo kwalifikowalne do stabilizacji cementowej,
e) podbudowę górną z kruszywa łamanego gr. 5cm – kruszywo kwalifikowalne do stabilizacji cementowej,
f) stabilizację cementową na głębokość 25cm.
2) Odwodnienie wzdłuż jezdni:
a) oczyszczenie i pogłębienie rowu,
b) montaż wodościeku w postaci korytek betonowych na ławie betonowej,
c) stabilizację skarp rowu płytami betonowymi ażurowymi,
d) plantowanie skarp i nasypów.
3) Wymianę przepustu rurowego fi 50cm w km 1+190 - 5mb:
a) rozbiórkę przepustu betonowego fi 50cm,
b) ułożenie ławy żwirowej pod nową rurę,
c) montaż przepustu rurowego HDPE karbowanego fi 50cm,
d) zasypkę i obsypkę przepustu kruszywem łamanym wraz z zagęszczeniem,
e) wykonanie na mokro studni wlotowej z osadnikiem i z przekryciem kratą spawaną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu w postępowaniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2025-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |