„Rozwój innowacyjnych usług społecznych dla mieszkańców gminy Lidzbark Warmiński w partnerstwie z Podmiotem Ekonomii Społecznej”
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LIDZBARKU WARMINSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00418429
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00418429/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-11 12:31
- Lokalizacja
- Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cab88769-affc-4dc6-a3a0-8c941b97ceb8
- Identyfikator
- 7431437969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00418429 z dnia 2025-09-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Rozwój innowacyjnych usług społecznych dla mieszkańców gminy Lidzbark Warmiński w partnerstwie z Podmiotem Ekonomii Społecznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LIDZBARKU WARMINSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004450616
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krasickiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark Warmiński
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897673274 w. 10-17
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ps@gopslidzbarkwarm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gopslidzbarkwarm.naszbip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11677831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozwój innowacyjnych usług społecznych dla mieszkańców gminy Lidzbark Warmiński w partnerstwie z Podmiotem Ekonomii Społecznej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cab88769-affc-4dc6-a3a0-8c941b97ceb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00418429
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00402912
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOPS.221.1.2025.KA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Rozwój innowacyjnych usług społecznych dla mieszkańców gminy Lidzbark Warmiński w partnerstwie
z Podmiotem Ekonomii Społecznej” poprzez:
1) Moduł I – Działania prowadzone na rzecz Dziennego Domu Seniora w Kłębowie;
2) Moduł II – Działania na rzecz mieszkańców gminy wiejskiej Lidzbark Warmiński.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu określony został w załączniku nr 1b do SWZ (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z prowadzonym postępowaniem w trybie podstawowym bez negocjacji na „Rozwój innowacyjnych usług społecznych dla mieszkańców gminy Lidzbark Warmiński w partnerstwie z Podmiotem Ekonomii Społecznej”, w terminie składania ofert tj. do dnia 10.09.2025 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-09-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |